Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jakie studia ??
Autor Wiadomość
Stojak33 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Post: #16
RE: jakie studia ??
Jeżeli masz dobre studia dzienne to możesz się bardzo dużo nauczyć. Musisz tylko chcieć. Szczególnie na studiach inżynierskich gdzie dużo technologii, można pewne rzeczy potestować, polecam także koła naukowe.
19-05-2016 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Elsiemm Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Post: #17
RE: jakie studia ??
Studia są bardzo przydatne. Pokazują Ci na przykład to, że całe życie się człowiek musi uczyć i to, że mamy pracę za 5 000zł nie znaczy że już nic nie musimy robić, bo zaraz wejdą nowe technologie i jak się nie będziemy rozwijać to nas zastąpią.
23-05-2016 08:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fantasy123 Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 10
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Post: #18
RE: jakie studia ??
teraz tylko kwestia tego gdzie "się rozwijać", na jakich studiach, sama nie wiem w co się pchać, zależy mi na tym żeby rozwijać swoje pasje ale też muszę patrzeć na prawdopodobieństwo znalezienia pracy po studiach Smile
23-05-2016 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Koomdi Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Post: #19
RE: jakie studia ??
Jak ktoś jest w czymś dobry to w każdym zawodzie znajdzie pracę albo sam założy firme. Ważne by robić to co Cię nie męczy a cieszy.
01-06-2016 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fantasy123 Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 10
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Post: #20
RE: jakie studia ??
koniec rekrutacji coraz bliżej a ja dalej nie rejestrowałam się nigdzie ...
ciągle mam dylemat jaki kierunek wybrać...
ponownie myślę o Informatyce Stosowanej na WGGiOŚ na AGH , którą odrzuciłam po pewnym zastanowieniu, jednak po tym kierunku jest największe prawdopodobieństwo znalezienia pracy niż po pozostałych które rozważałam ... tak mi sie przynajmniej wydaje Big Grin
co sądzicie o tym kierunku? jest tu może ktoś kto studiuje/studiował albo ma znajomych ? Smile czy informatyka/programowanie jest na bardzo zaawansowanym poziomie ? czy zwykły śmiertelnik dał by sobie z tym radę ? Big Grin
12-06-2016 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
snaakee Offline
Administrator
*******

Ilość postów: 1 707
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 5
Post: #21
RE: jakie studia ??
Informatyka ma obecnie na rynku największe wzięcie. Pytanie, czy zdążysz skończyć studia i wejść na rynek. Normalnie, mając już wiedzę programistyczną, można w trakcie studiów iść do pracy do it, żeby poćwiczyć. Stawki początkujących programistów-studentów są niższe, ale jest duża progresja wraz z doświadczeniem. Idąc na informmatykę stosowaną powinieneś jednak nie obawiać się programowania, tylko traktować to jaką swoją przewagę nad innymi. Nawet jeżeli nie jest to teraz Twoją mocną stroną, warto się naczuyć programowania.

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
13-06-2016 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
czeks Offline
Nieobecny

Ilość postów: 3
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Post: #22
RE: jakie studia ??
zgadzam się ze snaakee
16-06-2016 10:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adik356 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Post: #23
RE: jakie studia ??
Ochronę środowiska mają tu http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-ek...rodowiska, ale może jeszcze cos innego ci się spodoba. Uczelnia jest bardzo dobra i ma bardzo dobre opinie . Ważne, aby studiować to co się lubi .
17-07-2016 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Diolodju Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Post: #24
RE: jakie studia ??
Moim zdaniem bardzo fajnym kierunkiem jest automatyka i robotyka. Ciekawe i przyszłościowe.
26-07-2016 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gasiorek Offline
Nieobecny

Ilość postów: 3
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Post: #25
RE: jakie studia ??
Po maturze z geografii ciekawym pomysłem na studia jest gospodarka przestrzenna na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym . Można studiować przez Internet. Poza pracą na platformie zjazdy i sesje odbywają się w Lublinie. Praca pewna w wydziałach planowania urzędów administracji samorządowej i rządowej, agencjach rozwoju, agencjach nieruchomości, agencjach pośredniczących w obrocie nieruchomościami...
27-04-2019 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fuga Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Dołączył: Sep 2019
Reputacja: 0
Post: #26
RE: jakie studia ??
Ja stawiam na geodezję. Wciąż są potrzebni specjaliści w tej branży. Studia może i trudne, ale jeśli będziesz na bieżąco się uczył, to dasz radę.
30-09-2019 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  na jakie studia iść aby... tchorzyk 4 9 157 08-05-2023 20:01
Ostatni post: york
  Jakie studia ? michauek 65 56 627 27-02-2023 23:35
Ostatni post: ycartwright

Skocz do: