Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
GeoForum - forum geograficzne Rules
1. Zakładanie tematów:

1.1 Zanim założysz nowy temat sprawdź, czy już takiego nie było. W tym celu skorzystaj z opcji "Szukaj".
1.2 Tematy zakładanie w poszczególnych forach powinny być ściśle związane z ich tematyką. Jeśli nie ma odpowiedniego forum, wpisz temat tam, gdzie tematyka jest najbardziej zbliżona. Możesz również zaproponować stworzenie nowego forum w dziale Sugestie.
1.3 Jeśli temat nie będzie związany z danym forum, zostanie on usunięty lub przesunięty do odpowiedniego pokoju.
1.4 Nazwa tematu ma ściśle dotyczyć naszej wypowiedzi, powinna jak najdokładniej ją charakteryzować. Nie wolno wpisywać tematów za pomocą wielkich liter.
1.5 W przypadku braku kontynuacji danego tematu, zostanie on zamknięty. Każdy użytkownik ma prawo poprosić moderatorów o ponowne odblokowanie tematu.


2. Posty:

2.1 Należy pisać w miarę możliwości poprawną polszczyzną oraz starać się zwracać uwagę na ortografię i interpunkcję.
2.2 Należy dbać o przejrzystość pisanego posta.
2.3 Niedozwolone jest spamowanie forum nic nie wnoszącymi do dyskusji postami.
2.4 Na dany temat należy odpisywać konkretnie. Wypowiedzi, które nie mają nic wspólnego z założonym tematem będą usuwane.
2.5 W przypadku wysłania posta i chęci poprawienia go należy posłużyć się opcją edytuj - zabronione jest pisanie kilku postów pod sobą w przeciągu krótkiego czasu bez wyraźnego uzasadnienia (rozstrzyga moderator).
2.6 Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora! Staraj się zachować granicę pomiędzy krytyką a obrażaniem.
2.7 Na forum obowiązuje ogólnie pojęta kultura i wzajemny szacunek między użytkownikami.
2.8 Zabronione jest zamieszczanie reklam w postach. Dopuszcza się reklamy w podpisach w postaci linków z krótkim opisem.
2.9 Prezentacja treści niezgodnych z prawem polskim jest zabroniona. Spotka się ona z natychmiastową reakcją moderatorów i administratorów.


3. Kary:

3.1 Jeśli ktoś złamie regulamin - dostanie ostrzeżenie. Decyzję o przyznaniu ostrzeżenia podejmują moderatorzy.
3.2 Kolejne wykroczenia będą karane banem. Decyzję o przyznaniu bana podejmują moderatorzy w porozumieniu z administratorem. Ban może być założony na określony czas lub bezterminowo. O długości bana decyduje administrator oraz moderatorzy.
3.3 Administrator nie ma prawa usunąć użytkownika, jeżeli ten nie złamał obowiązującego regulaminu.