Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odśmiecanie forum
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
Odśmiecanie forum
Wiem, że może nie jest to ani bardzo koniecznie, ani tez stosunkowo proste, ale warto byłoby raz za czas (co roku? co pol roku?) pousuwac czesc tematow. Może nie we wszystkich działach, ale załóżmy przy Olimpiadzie Geograficznej część tematów dotyczy bylej edycji i z pewnoscia nie beda one juz poruszane (np. wymiana zdan dotyczacych pisania prac z zeszlej jesieni itp), wiec mozna byloby je zlikwidowac. Podobnie w innych działach - przy pytaniach, gdzie ludzie zadaja ich pare z konretnym terminem, nikt im nie odpisuje i zapewne juz nie odpisze, wiec temat bez odpowiedzi pozostaje. To taka moja drobna sugestia. Poddaje ją rozważeniu.
21-05-2007 23:31
Zacytuj ten post w odpowiedzi
krzyhoo Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 71
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
I proponuje tez obowiazkowe logowanie do pisania tu postow, bo potem zapominam i wychodzi jak wychodzi - czyli Gość Big Grin Big Grin

.../--../.-/-.-./..-/-././-.-./--.././-.-/ -../.-../.-/ .--./.-/-./.-/ --/---/.-./..././.-/
21-05-2007 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
carenza Offline
nadużywająca diabła tasmańskiego

Ilość postów: 2 444
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 10
Post: #3
 
nie usuwać lecz zamykać/przenosić do archiwum. taka dyskusja o pracach może być ciekawym źródłem cennych rad dla nowych forumowiczów, nawet jeśli odnosi się do innego tematu pracy.

[Obrazek: wistpanomwj3.jpg]
"Cóż tam ten tłum dostrzega
Trwający w zachwyceniu
Coś mówi - spróbuj z nimi
Coś mówi - zostań w cieniu."
21-05-2007 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
snaakee Offline
Administrator
*******

Ilość postów: 1 707
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 5
Post: #4
 
Takie sprawy odbywają się cyklicznie - najczęściej w trakcie dłuższych przerw. Doraźnie są usuwane posty łamiące regulamin.

Usuwanie starych postów jest kiepskim pomysłem, bo mają one wartość merytoryczną w większości przypadków i mogą być przydatne dla nowych forumowiczów.

Akurat teraz jesteśmy na zbiegu 3 terminów - zbliżającego się końca roku - sporo nowych pytań się pojawia, matur - Nowaker sie uczy Wink i sesji - ja próbuję się uczyć.

Sprzątanie generalne będzie po zakończeniu roku szkolnego.

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
21-05-2007 23:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rangi na forum Nowaker 22 31 860 21-10-2017 00:54
Ostatni post: Makumba18
Toungue kłopoty ? a funkcje forum :P carenza 11 12 209 05-01-2009 21:06
Ostatni post: carenza
  forum <-> portal arrturro 7 10 661 29-07-2008 14:08
Ostatni post: arrturro
  Czy forum wygląda dobrze? Nowaker 3 8 668 22-02-2007 19:18
Ostatni post: Michał.
  sens forum pd 7 8 781 12-04-2006 01:05
Ostatni post: Guest

Skocz do: