Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sens forum
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
sens forum
ostatnio na forum w dziale pytnia geograficzne wiekszosc postow mozna by zatytulowac: "zrob za mnie moja prace domowa".
nie wiem co, ale nalezalo by cos z tym zrobic.
06-04-2006 19:17
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Paolo Offline
Student

Ilość postów: 237
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Zgadza się, a dzisiaj mamy tego najlepszy przykład lol

"Whoso striketh at Thee, Drake, striketh also at us"
06-04-2006 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
snaakee Offline
Administrator
*******

Ilość postów: 1 707
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 5
Post: #3
 
Cytat:ostatnio na forum w dziale pytnia geograficzne wiekszosc postow mozna by zatytulowac: "zrob za mnie moja prace domowa".

od początku zdarzały się takie pytania, ale ostatnio rzeczywiście pojawiają się coraz bardziej banalne, podręcznikowe problemy. I od początku forumowicze udowadniają, że zdania typu "szukałem w internecie, nic nie znalazłem" są bezpodstawne, podając wiele linków dla danego zagadnienia.

Cytat:nie wiem co, ale nalezalo by cos z tym zrobic.

nie mogę zabronić zgłaszania problemów geograficznych na forum. Wydaje mi sie, że sprawa się naturalnie rozwiąże - dopóki forumowicze mają cierpliwość odpowiadania na infantylne pytania, bo ktoś jest zbyt leniwy, żeby trochę się pogłowić, albo otworzyć odpowiednią książkę, dopóty podobne sytuacje będą miejsce. Ale w końcu podobne posty zaczną być ignorowane.

Mały apel do użytkowników - zastanówcie się przed napisaniem posta z prośbą o pomoc, czy rzeczywiście wykorzystaliście wszystkie źródła w rozwiązaniu danego problemu.

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
06-04-2006 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
geoman Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 79
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Najlepiej żeby każdy kto udziela się na forum nie odpowiadał na pytania które wymagają "aż' otwarcia książki ze szkoły średniej;/ (choć dzisiaj niestety to zrobiłem;/), ale admin ma racje nie można cenzurować pytań a zawsze znajdzie się ktoś dla kogo odpowiedź na dane pytanie będzie potwierdzeniem jego "wielkiej" wiedzy....

Pozdrawiam, geoman
10-04-2006 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Anonymous
Unregistered

 
Post: #5
 
Przyjąłem taktykę, że nie odpowiadam na pytania, które mają oczywiste odpowiedzi wymagajace odrobiny pomyślenia lub zajrzenia do podręcznika bądź atlasu. Polecam robić tak wszystkim. Mam nadzieję, że administrator skasuje banalne pytania, aby nie prowokować następnych.
11-04-2006 23:21
Zacytuj ten post w odpowiedzi
draco Offline
Student

Ilość postów: 345
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Przyjąłem taktykę, że nie odpowiadam na pytania, które mają oczywiste odpowiedzi wymagajace odrobiny pomyślenia lub zajrzenia do podręcznika bądź atlasu. Polecam robić tak wszystkim. Mam nadzieję, że administrator skasuje banalne pytania, aby nie prowokować następnych.

Koło Młodych Geografów Oddziału Olimpijskiego Polskiego Towarzystwa Geograficznego
11-04-2006 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
snaakee Offline
Administrator
*******

Ilość postów: 1 707
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 5
Post: #7
 
Będziemy moderować zadawane pytania. Pytania, które wynikają z lenistwa i polegają tylko i wyłącznie na wypisaniu czegoś z książki lub z atlasu, będą usuwane. Dobrze byłoby też, jeżeli ktoś szuka odpowiedzi na swoje pytanie, żeby podał rodzaj szkoły, do której chodzi. przykładowo temat brzmiałby:
"[liceum] dlaczego pływy w rzece X są najwyższe." - wtedy osoba odpowiadająca będzie zorientowana, jak bardzo profesjonalnej wiedzy osoba pytająca oczekuje

To jest tylko moja sugestia, proszę o ustosunkowanie się oraz zgłaszanie innych swoich uwag względem działania forum. Jeżeli coś Wam nie odpowiada lub przeszkadza, to piszcie, postaramy się to wspólnie zmienić Smile.

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
12-04-2006 00:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Anonymous
Unregistered

 
Post: #8
 
Przydałoby się taką informację w odpowiednim miejscu wytłuścić, aby nikt się nie obraził.
12-04-2006 01:05
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rangi na forum Nowaker 22 31 870 21-10-2017 00:54
Ostatni post: Makumba18
Toungue kłopoty ? a funkcje forum :P carenza 11 12 211 05-01-2009 21:06
Ostatni post: carenza
  forum <-> portal arrturro 7 10 666 29-07-2008 14:08
Ostatni post: arrturro
  Odśmiecanie forum Anonymous 3 8 367 21-05-2007 23:59
Ostatni post: snaakee
  Czy forum wygląda dobrze? Nowaker 3 8 671 22-02-2007 19:18
Ostatni post: Michał.

Skocz do: