GeoForum - forum geograficzne
Odśmiecanie forum - Wersja do druku

+- GeoForum - forum geograficzne (http://www.forum.geozone.pl)
+-- Dział: GeoForum oraz serwis GeoZone (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sugestie i pytania (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Odśmiecanie forum (/showthread.php?tid=901)

Odśmiecanie forum - Anonymous - 21-05-2007 23:31

Wiem, że może nie jest to ani bardzo koniecznie, ani tez stosunkowo proste, ale warto byłoby raz za czas (co roku? co pol roku?) pousuwac czesc tematow. Może nie we wszystkich działach, ale załóżmy przy Olimpiadzie Geograficznej część tematów dotyczy bylej edycji i z pewnoscia nie beda one juz poruszane (np. wymiana zdan dotyczacych pisania prac z zeszlej jesieni itp), wiec mozna byloby je zlikwidowac. Podobnie w innych działach - przy pytaniach, gdzie ludzie zadaja ich pare z konretnym terminem, nikt im nie odpisuje i zapewne juz nie odpisze, wiec temat bez odpowiedzi pozostaje. To taka moja drobna sugestia. Poddaje ją rozważeniu.

- krzyhoo - 21-05-2007 23:33

I proponuje tez obowiazkowe logowanie do pisania tu postow, bo potem zapominam i wychodzi jak wychodzi - czyli Gość Big Grin Big Grin

- carenza - 21-05-2007 23:39

nie usuwać lecz zamykać/przenosić do archiwum. taka dyskusja o pracach może być ciekawym źródłem cennych rad dla nowych forumowiczów, nawet jeśli odnosi się do innego tematu pracy.

- snaakee - 21-05-2007 23:59

Takie sprawy odbywają się cyklicznie - najczęściej w trakcie dłuższych przerw. Doraźnie są usuwane posty łamiące regulamin.

Usuwanie starych postów jest kiepskim pomysłem, bo mają one wartość merytoryczną w większości przypadków i mogą być przydatne dla nowych forumowiczów.

Akurat teraz jesteśmy na zbiegu 3 terminów - zbliżającego się końca roku - sporo nowych pytań się pojawia, matur - Nowaker sie uczy Wink i sesji - ja próbuję się uczyć.

Sprzątanie generalne będzie po zakończeniu roku szkolnego.