Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z kierunkiem
Autor Wiadomość
lessamores Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Post: #1
problem z kierunkiem
Witam, mam problem odnośnie wyboru kierunku na studia. Zastanawiam się nad Geodezją i kartografią na agh albo gospodarką przestrzenną na pk bądź uek'u. Czy ktoś może tam studiuje i może mi coś więcej powiedzieć, albo ogółem czy te kierunki są trudne, czy jest praca? Propozycje kierunków podobnych na kt się dostanę po geografii także mile widziane Big Grin
05-04-2015 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
pisk35 Offline
Doktor hab.

Ilość postów: 1 115
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 11
Post: #2
RE: problem z kierunkiem
Jako absolwent Geodezji i Kartografii z ubiegłego roku mogę powiedzieć, ze z pracą jest bardzo cięzko, a jeśli nawet się znajdzie to duże prawdopodobieństwo że za najniższą krajową. Podobno na północy Polski jest nieco lepiej (w Krakowie tragedia), ale jesli masz inną alternatywę to sugerowałbym mocno się zastanowić nad wyborem studiów (zresztą dużo informacji o prespektywach po geodezji jest dostepnych na necie)

Geomania...niektórych już złapało:D
06-04-2015 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
lessamores Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Post: #3
RE: problem z kierunkiem
kurcze dotychczas raczej napotykalam sie z lepszymi opiniami na temat pracy po geodezji :/ jeszcze miesiac i trzeba sie.zdecydowac.. Dziekuje za odp Smile
06-04-2015 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!


Skocz do: