Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nie mogę się zarejestrować..
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
nie mogę się zarejestrować..
Po trzech próbach, po wypełnieniu danych pokazał mi się komunikat, że podałam niepoprawny adres email, co uniemożliwia dalszą rejestrację:

"Podany adres e-mail jest nieprawidłowy - nie można przesłać linka aktywacyjnego. Załóż konto na poprawny adres e-mail."

Moja cierpliwość już się wyczerpała. Podałam 3 różne adresy (które SĄ poprawne) i każdy z nich okazał się niepoprawny, więc proszę o podanie mi przykładu poprawnego adresu e-mail lub chociaż o "pocieszającą" informację, że przyczyną tego typu błędów są problemy ze stroną (np. skutek wakacyjnej modernizacji).

Poza tym mam pytanie, czy jeżeli podczas (nieudanej) próby rejestracji został mi "zabrany" nick, to czy mogę go odzyskać. Chodzi dokładniej o to, że gdy rejestrowałam się po raz pierwszy nic nie pisało o tym, że podany nick jest już zajęty. Po nieudanej rejestracji, przy drugiej próbie, podałam ten sam nick i poza informacją o błędnym emailu pisało, że nick jest już zajęty.

Proszę od odpowiedź.

Pozdrawiam.
23-09-2006 21:46
Zacytuj ten post w odpowiedzi
snaakee Offline
Administrator
*******

Ilość postów: 1 707
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 5
Post: #2
 
Witam, w tej sprawie najlepiej będzie, jeżeli się skontaktujesz bezpośrednio z webmasterem e-mailowo - nowaker@geozone.pl. Jeżeli chodzi o te podawane loginy, to jest tak, jak mówisz. Raz podany login musi zostać usunięty z bazy danych, żeby jeszcze raz go wpisać.
Przepraszam za utrudnienia w korzystaniu z serwisu.

pozdrawiam.

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
24-09-2006 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Anonymous
Unregistered

 
Post: #3
:)
Udało mi się zarejestrować.
Najwidoczniej próbowałam w pechowy wieczór.

Dzięki za odpowiedź. Już po problemie :-)

Pozdrawiam.
25-09-2006 18:08
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Anonymous
Unregistered

 
Post: #4
 
hej mam problem ;( zalogowalam sie ale czekam na odpowiedz na maila bo inaczej nie moge nic zciagnac!!mam prosbe przeslijcie mi na maila mapke konturowa Europy z podzialem na panstwa i Polski z podzialem na wojewodztwa!!!!bo pilnie potrzebuje bo jutro mam sprawdzian ;(

z gory dzieki podaje maila: kashira05@wp.pl
03-12-2006 22:14
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!


Skocz do: