Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Następna sprawa
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
Następna sprawa
Zarejestrowałam się, wszystko ok ale nadal po kilku godzianch nie mam adresu aktywującego mego konta :roll: . co robić?
07-11-2006 17:41
Zacytuj ten post w odpowiedzi
snaakee Offline
Administrator
*******

Ilość postów: 1 707
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 5
Post: #2
 
Być może wpisałaś błędnie swój adres e-mail przy rejestracji nowego konta. Jeżeli chcesz to sprawdzić, to zarejestruj się z innym nickiem, ale z tym samym adresem e-mail. Jeżeli serwer poinformuje, że taki adres e-mail istnieje w naszej bazie, to znaczy, że wina leży po naszej stronie - wtedy zgłoś się do naszego webmastera - nowaker@geozone.pl i podaj rejestrowany e-mail oraz nazwę użytkownika - będziemy interweniowali. Jeżeli natomiast e-mail dojdzie, będzie to oznaczało, że poprzednio źle wpisałaś adres e-mail.

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
07-11-2006 18:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Anonymous
Unregistered

 
Post: #3
 
Snakee -" # Podany login jest już w użyciu.
#


Jeżeli wiadomość nie dociera do Ciebie, podajesz nieprawidłowy adres e-mail."
Dałam zupewłnie inny login. e-mail ten sam i to mi wyskoczyło (pozniej tylko formularz rejestracyjny z moim wymyslonym nickiem i numerkami (579)
08-11-2006 13:12
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Anonymous
Unregistered

 
Post: #4
 
juz jest wszystko OK.
08-11-2006 13:22
Zacytuj ten post w odpowiedzi
snaakee Offline
Administrator
*******

Ilość postów: 1 707
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 5
Post: #5
 
Czy to oznacza, że już się zarejestrowałaś?

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
08-11-2006 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!


Skocz do: