Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry planszowe
Autor Wiadomość
brysia Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Dołączył: May 2023
Reputacja: 0
Post: #31
RE: Gry planszowe
myślałam że gry planszowe odeszły do lamusa ale widzę że jednak dużo osób w nie gra
22-05-2023 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
lizuska Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Dołączył: May 2023
Reputacja: 0
Post: #32
RE: Gry planszowe
kiedyś nie lubiłam ale im jestem starsza tym bardziej się wkręcam Smile
30-05-2023 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
PhilipWebb Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
Dołączył: Jun 2023
Reputacja: 0
Post: #33
RE: Gry planszowe
(30-05-2023 12:47)lizuska napisał(a):  Wakacje w kurorcie mogą być całkiem przyjemne i relaksujące, więc rozumiem, dlaczego pytasz. Oto kilka wskazówek, jak cieszyć się wakacjami w ośrodku. Zaplanuj swoje wakacje z wyprzedzeniem i zarezerwuj wybrany ośrodek. Upewnij się, że wybrany ośrodek odpowiada Twoim preferencjom i oferuje udogodnienia i usługi, których potrzebujesz. Zaplanuj swoje wakacje z wyprzedzeniem i zarezerwuj wybrany ośrodek. Upewnij się, że wybrany ośrodek odpowiada Twoim preferencjom i oferuje udogodnienia i usługi, których potrzebujesz. Poznaj lokalne atrakcje, zajęcia i rozrywkę. Na przykład pójście do kasyna zaskoczy Cię lub możesz grać bezpośrednio z pokoju na ich stronach internetowych, oto przykład https://20bets-pl.com/.

Dziękuję za udostępnienie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2023 13:37 przez PhilipWebb. Edit Reason: N/A)
21-06-2023 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Maciek123 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Dołączył: Jun 2023
Reputacja: 0
Post: #34
RE: Gry planszowe
Lubię grać w gry planszowe ale czasami rywalizacja za bardzo odbiera radość z grania i spędzania czasu ze znajomymi.
21-06-2023 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!


Skocz do: