Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
geografia na umcs
Autor Wiadomość
pl65 Offline
Student

Ilość postów: 280
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 5
Post: #16
RE: geografia na umcs
Szczerze mówiąc jak zdałaś przyzwoicie maturę to nie powinnaś mieć problemu. Co do geografii danych progowych nie znam ale mogę ci powiedzieć że na geografię nie jest trudno się dostać. Oczywiście zaznaczam że progi nie odzwierciedlają poziomu trudności studiowania Smile. Mnie osobiście bardziej można pytać o progi itp. rzeczy na Akademii Górniczo-Hutniczej, która nawiasem mówiąc jest uniwersytetem Tongue

Pozdrawiam, Przemek
lisnet.info | Fotoblog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-07-2010 00:06 przez pl65. Edit Reason: )
06-07-2010 00:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Irrasena_IssenNilla Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 12
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #17
RE: geografia na umcs
No właśnie matura... nie poszła najlepiej. Liczyłam na dużo więcej... I mam stracha, czy się dostane.

Na początku było Nic. I wtedy Bóg rzekł: "Niech się stanie Światłość!" I nadal było Nic, ale już można było to zobaczyć - T.P.
06-07-2010 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Irrasena_IssenNilla Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 12
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #18
RE: geografia na umcs
No już po strachu, dokumenty złożone Tongue

Na początku było Nic. I wtedy Bóg rzekł: "Niech się stanie Światłość!" I nadal było Nic, ale już można było to zobaczyć - T.P.
22-07-2010 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
tommy91 Offline
Licealista

Ilość postów: 103
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #19
RE: geografia na umcs
raczej AGH to uczelnia techniczna no ale moze i jest uniwersytetem nie wiem Tongue wstyd, w koncu od października tam zaczynam studia. Ale na szczeście AGH nie prowadzi takich kierunków jak geografia po której pozostaje bezrobocie albo praca w szkole Smile

"góry moje, wierchy moje otwórzcie swe ramiona"
23-07-2010 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
pl65 Offline
Student

Ilość postów: 280
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 5
Post: #20
RE: geografia na umcs
to się mylisz.
1. AGH jest uniwersytetem nie tylko technicznym ale i też naukowym Smile
2. Na AGH jest wydział humanistyczny Tongue
3. Można w/w wydziale studiować kulturoznawstwo i socjologię i uwierz mi tam jest średnio ok 10os/msc

Pozdrawiam, Przemek
lisnet.info | Fotoblog
23-07-2010 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
GeoGrzes
Unregistered

 
Post: #21
RE: geografia na umcs
(23-07-2010 20:11)pl65 napisał(a):  Można w/w wydziale studiować kulturoznawstwo i socjologię i uwierz mi tam jest średnio ok 10os/msc

i też zostać bezrobotnym? evil
23-07-2010 20:56
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Irrasena_IssenNilla Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 12
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #22
RE: geografia na umcs
Czcze gadanie. Jak po studiach usiądziesz na tyłku jak wielki wielmożny pan, myśląc że praca sama do Ciebie przyjdzie, to życzę powodzenia. Choćbyś nie wiem gdzie studiował i tak możesz nie mieć pracy. A dla chcącego nic trudnego, wystarczy się postarać i mieć dużo pomysłów i cierpliwości Wink

Na początku było Nic. I wtedy Bóg rzekł: "Niech się stanie Światłość!" I nadal było Nic, ale już można było to zobaczyć - T.P.
26-07-2010 08:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
tommy91 Offline
Licealista

Ilość postów: 103
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #23
RE: geografia na umcs
kto mówi o siedzeniu na tyłku ? znasz języki, konczysz pożądny kierunek jestes ambitny i praca się sama znajdzie, poza tym nie wiem co tam studniujesz i gdzie ale po AGH raczej praca "się znajduje". I nikt tu nie mówi o rynku polskim a Ty juz się oburzasz Tongue, polecam stronę http://www.miscojobs.com/ możesz sobie teraz uświadomić jakim potężnym rynkiem jest przemysł ciężki, górnictwo, hydro, naft. itp. a później nazywać to "czczym gadaniem":) dobra nie wtrącam się juz do waszego wątku Tongue pozdrowienia

"góry moje, wierchy moje otwórzcie swe ramiona"
01-08-2010 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
xdasia32xd Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Post: #24
RE: geografia na umcs
hej Smile studiuje geodezję i chciałabym pójść na mgr z geografii. Macie może jakieś info o teście kompetencji? Wiem tylko tyle, że test składa się z 30 pytań z zakresu podstawowych przedmiotów geograficznych i trwa 2 godziny.
21-02-2015 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Magister geografia UMCS yaszura 1 4 839 21-02-2015 16:51
Ostatni post: xdasia32xd
  Ktoś na UMCS Lublin 2014/2015? Chicken92 7 8 247 16-05-2014 10:29
Ostatni post: fokajednooka
Question Geografia na UMCS - ogólnie MarekZ 17 14 063 22-05-2013 21:17
Ostatni post: MarekZ

Skocz do: