Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekonomia
Autor Wiadomość
ochnar Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 11
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Post: #1
Ekonomia
Hej. Czy ktoś wybiera się na ekonomie po maturze 2017?
22-07-2016 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Bojoody Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Ekonomia
Nieee, mega nudna dziedzina. Mnie przynajmniej męczy.
26-07-2016 10:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Diolodju Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Ekonomia
Moim zdaniem też nudny kierunek albo bardzo otwiera karierę, bo można w różnych dziedzinach po niej pracować.
26-07-2016 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
ochnar Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 11
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Ekonomia
Nudna jak cholera, ale dobra kasa.
26-07-2016 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Troocens Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Ekonomia
A tam nie ma co na pieniądze patrzeć. Jak ktoś ma w czymś pasję i będzie w tym dobry to na wszystkim zarobi a przynajmniej może go to bardziej cieszyć, a nie żeby się męczyć całe życie bo kasa...
28-07-2016 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Traspeexo Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Ekonomia
Według mnie ekonomia to trudna dziedzina. Trzeba rzeczywiście się w czymś specjalizować bo ciężko w ogólnej ekonomii być z wszystkim na bieżąco.
24-08-2016 08:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Haanydek Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Ekonomia
Trudna, nudna... prawie warunek z tego na studiach miałem. Nie polecam!
24-08-2016 10:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
ochnar Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 11
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Ekonomia
Ależ właśnie o kasę mój drogi chodzi. 7 miliardów ludzi, 69/70 robi to czego nie lubi, właśnie po to by mieć pieniądze. To forum geograficzne, a nie filozoficzne więc nie będę się rozpisywał, skłaniam jednak do prywatnej refleksji nt.sensu życia w odniesieniu do pieniędzy, bo sam znam wiele osób, które w pogoni za pasją zostały na jakichś śmieciowych stanowiskach typu kasa, produkcja, magazyn jako pracownicy fizyczni, teraz jeżdżą rozlatującymi się samochodami, nie stać ich na wakacje, ładne meble, które zresztą im się marzą.. chodzą w ciuchach z second handów i tak dalej. Pieniądze dają szczęście, planuje ktoś wybrać się na SGH w 2017 lub 2018 roku?

Pilne pytanie - znacie AKTYWNE fora geograficzne, językowe? Konkretnie angielski, niemiecki.. ciężko znaleźć. Podkreślam, pytam o aktywne fora.
24-08-2016 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Moviaags Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Ekonomia
Cytat:Pilne pytanie - znacie AKTYWNE fora geograficzne, językowe? Konkretnie angielski, niemiecki.. ciężko znaleźć. Podkreślam, pytam o aktywne fora.

angielski.edu.pl/forum, e-francuski.pl/forum oba aktywne ale chyba trochę przyspamowane.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2016 12:56 przez Moviaags. Edit Reason: N/A)
25-08-2016 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
ochnar Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 11
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Ekonomia
Serdecznie dziękuję, a z geograficznych coś znasz? Bo tutaj jest bardzo słaba aktywność, a czasem zdarzy mi się pytanie geograficzne.. głupio byłoby czekać miesiąc na odpowiedź. Pozdrawiam!
25-08-2016 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Anna141 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Dołączył: Apr 2022
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Ekonomia
Wiecie o tym, że dzież medyczna damska i męska przeznaczona dla pracowników służby zdrowia, jako zewnętrzny uniform noszony na terenie danej placówki medycznej ma zapewniać nie tylko bezpieczeństwo personelowi medycznemu, ale również przebywającym na oddziale chorym. Eliminuje ryzyko przeniesienia szkodliwych drobnoustrojów chorobotwórczych ze szpitala na zewnątrz oraz wnoszenia obcych patogenów na teren szpitala, gdzie przebywają pacjenci. https://www.apolonia.com.pl/dlaczego-war...we-wzorki/
20-04-2022 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
higure Offline
Nieobecny

Ilość postów: 3
Dołączył: May 2022
Reputacja: 0
Post: #12
RE: Ekonomia
Ja miałam tylko semestr ekonomii na studiach.
02-05-2022 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
polcia12 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Dołączył: Jan 2023
Reputacja: 0
Post: #13
RE: Ekonomia
Kompletnie się na tym nie znam
26-01-2023 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!


Skocz do: