Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co robicie poza studiowaniem?
Autor Wiadomość
paula321549 Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 19
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Co robicie poza studiowaniem?
Hej, czy macie jakieś hobby lub ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu poza studiowaniem? Pracujecie gdzieś, uczycie się jeszcze czegoś - jak to u was wygląda?
18-06-2014 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
rurek Offline
Uczeń

Ilość postów: 32
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Co robicie poza studiowaniem?
Na geografii jest na szczęście dużo wolnego czasu. Można go poświęcić na odpoczynek, czytanie książek i dokształcanie się Smile Ostatnio np zakupiłem sobie taki kurs z http://strefakursow.pl/kursy/elektronika...dstaw.html przy pomocy którego zacznę projektować swoje własne roboty Smile
18-06-2014 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Piotrq10 Offline
Licealista

Ilość postów: 119
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Co robicie poza studiowaniem?
Ja co prawda na innym kierunku i czasu dzięki chorej ambicji za dużo nie mam, ale jak już mam to wykorzystuję na czytanie książek i języki obce Wink
18-06-2014 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
saa Offline
Uczeń

Ilość postów: 43
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Co robicie poza studiowaniem?
Sport ! sama czynnie nie uprawiam, ale siatkówka to całe moje życie ♥
19-06-2014 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
jalcyn Offline
Nieobecny

Ilość postów: 9
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Co robicie poza studiowaniem?
Ja też bardzo lubię podróżować, niestety odkąd mamy dziecko jest to praktycznie niewykonalne. Nie ma już mowy o spontanicznych wypadach w nieznane, bo wszystko musi być dokładnie zaplanowane i podporządkowane potrzebom potomka. Ale w sumie tak też nie jest źle. Mogę odwiedzić miejsca o których kiedyś nie miałem pojęcia. Jak choćby zeszłego roku, gdy całą trójką byliśmy w Egipcie. Nie był to typowy wyjazd, bo po prostu pojechaliśmy na cały urlop do Jungle Aqua Park, czyli takiej wakacyjnej wioski i aquaparku. Tu jest opis tego miejsca: http://www.qtravel.pl/inspiracje/jungle-aqua-park-id10
Małemu się bardzo podobało, a i ja byłem zadowolony. W końcu mogłem bezkarnie korzystać z wielu atrakcji, pod pozorem zabawy z dzieckiem.
05-02-2015 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Kaziku Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Co robicie poza studiowaniem?
Moje dwie rzeczy to siłka i książki - bez tego się nie obejdę Big Grin

Pozdrawiam! http://www.like08.pl/
09-02-2015 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
fokajednooka Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 22
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Co robicie poza studiowaniem?
U mnie również książki, seriale, praca i dokształcanie się w makijażu Big Grin
10-02-2015 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
galos Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Co robicie poza studiowaniem?
To, co najważniejsze, czyli aktywność fizyczna Wink oczywiście czytanie książek, oglądanie filmów, poszerzanie horyzontów też Smile
23-02-2015 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
MichalinaKowalczyk Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Co robicie poza studiowaniem?
Ja też staram się sporo czytać, a tak poza studiowaniem geografii studiuję jeszcze drugi kierunek związany z moją pasją, a mianowicie kryminologią. W tym roku będę zaczynała już studia drugiego stopnia na WSZOP w Katowicach, kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/bezpie...19,54,6619 i takim to oto sposobem łączę swoją pasję z nauką. Z resztą zajęcia są bardzo ciekawe i na pewno się nie nudzęSmile.
24-02-2015 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Kuba_hugo Offline
Nieobecny

Ilość postów: 3
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Co robicie poza studiowaniem?
Zabawa, nauka, książki w zasadzie niewiele związanego z geografią Smile
27-02-2015 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Bendos-geo Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Co robicie poza studiowaniem?
Geograf to w pewnym sensie styl życia, trzeba poznawać co daje życie, odkrywać... Poza geografią lubię basen i rower, dobry film no i oczywiście... geografię muzyki pop Big Grin
15-03-2015 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
MartaWidera Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Post: #12
RE: Co robicie poza studiowaniem?
U mnie geografia to tak jak ktoś już wcześniej wspomniał - styl życia. Wszystkie decyzje są jakoś związane z geografią. Spędzanie wolnego czasu - góry, wspinanie, podróże (aczkolwiek te od jakiegoś czasu nieco kuleją, ale mam zamiar wrócić do tego sposobu spędzania czasu). Ostatnio mniej chodzę sportowo po górach, a raczej wycieczki można je nazwać obserwacyjnymi. Jutro jadę np. do rezerwatu Góra Zborów w Podlesicach w celu sfotografowania pewnych form do pracy licencjackiej Smile

Praca! U mnie też związana z geografią i uwarunkowana chęcią studiowania - studiować chciałam dziennie, ale też się utrzymać trzeba więc założyłam firmę i muszę przyznać, że to najlepsze rozwiązanie, bo na etacie nie mogłabym sobie pozwolić na luksus studiowania Wink

Dokształcanie się - tak! Niestety dopiero od jakiegoś czasu jestem w geografii zakochana na zabój i od kilku miesięcy dopiero katuję się artykułami, książkami, programami geograficznymi. Lepiej podobno późno niż wcale, prawda? Smile

Języki - uczę się nie mniej niż 30 minut i nie więcej niż 60 minut. CODZIENNIE.

Chyba tyle... Można powiedzieć, że geografia jest całym moim życiem Smile
10-04-2015 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
sharkinator Offline
Uczeń

Ilość postów: 42
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 0
Post: #13
RE: Co robicie poza studiowaniem?
Zaradna dziewczyna jesteś Smile
11-04-2015 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
geologicz Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
Post: #14
RE: Co robicie poza studiowaniem?
Ja poza studiowaniem dużo podróżuję ze znajomymi a nasza zasada to jak najtaniej, jak najciekawiej Smile Wynajdujemy promocyjne loty, czasem jedziemy gdzieś na stopa. Byle by było ciekawie i możliwie jak najtaniej Smile A tak poza tym to uczę się programowania na własną rękę, żeby lepiej odnaleźć się później na rynku pracy.

pompa głębinowa http://www.sklep.walczakpompy.pl/pompa-glebinowa
18-05-2015 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
kiko23 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 3
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Post: #15
RE: Co robicie poza studiowaniem?
Ja studiuję na nieco innym kierunku, geografia to jedna z moich pasjiSmile już jako małe dziecko przekopywałam ogródek, żeby zobaczyć, jak daleko sięga warstwa mineralna, rozpoznawałam kształty chmur, zbierałam skały z wycieczekBig Grin a teraz poza geografią lubię też taniec i pisanieSmile
03-07-2015 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!


Skocz do: