Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprawa rowerowa na Bałkany - chetni?
Autor Wiadomość
czajna Offline
Nieobecny

Ilość postów: 3
Reputacja: 0
Wyprawa rowerowa na Bałkany - chetni?
Jak na razie jestem sam. Chciałbym znalezć jedna, może dwie osoby do wspólnej jazdy. Jazda samotnie przez miesiąc raczej mi nie odpowiada. Start panuje na ok.25 lipca. Czas trwania wyprawy 30-35 dni. Trasa: Polska - Słowacja - Węgry - Serbia - Boœnia i Hercegowina - Czarnogóra - Chorwacja - Włochy - Słowenia - Austria - Czechy - Polska. Dziennie w zależnosci od warunków pokonywać będziemy 120-170 km. Noclegi na dziko, ewentualnie w ogródkach mieszkańców oczywiscie za ich zgodą. Koszt wyprawy to ok. 500 zł. Jeżeli jestes zainteresowany udziałem w wyprawie pisz na gg (4357879). Wiecej info: http://www.wyprawy.ovh.org
13-07-2006 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
snaakee Offline
Administrator

Ilość postów: 1 713
Reputacja: 5

Gdyby nie termin, na pewno bym się zdecydował.

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
14-07-2006 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
aldabra Offline
Nieobecny

Ilość postów: 5
bałkany :-)
ja własnie wróciłam z tamtych rejonów (węgry, serbia, czarnogóra,bośnia i hercegowina, chorwacja) i co prawda nie byłam rowerem, ale jak coś służe pomocą i odpowiedziami na jakies pytania co do tamtych stron. hm, jak jedziesz rowerem (zresztą strasznie fajny pomysł na wyprawę), to uwazaj na pola minowe w bosni, bo faktycznie niektóre pobocza są zaminowane. na dziko wszedzie mozna lajtownie spac (no, tylko tam w Bośni naprawde trza uwazac). z rzeczy wartych polecenia: zdecydowanie własnie Bośnia, magiczny kraj totalne :-)))))) pozdro. kaska. (moj mail jak cos aldabra7@yahoo.fr). powodzenia

robię dredy w Krakowie i okolicach - tel. 698 381 590, gg 4133248, mail aldabra7@yahoo.fr cena do uzgodnienia :-)
23-07-2006 11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
franz Offline
Licealista

Ilość postów: 182

oo świetnie. ja się właśnie wybieram samochodem w tamte rejony (Ukraina-Rumunia-Bułgaria-Jugosławia-Czarnogóra-Bośnia-Chorwacja) i mam parę pytań:

- ile wynoszą opłaty (drogowe, zdrowotne) na granicach serbijskiej, czy są jakieś problemy na granicach (typu celnicy żądni dodatkowych gratyfikacji itp. Wink ) ?
- czy żądali w którymś z tych krajów wizy (nie mam aktualnych informacji) ?
- jaki jest stan dróg oraz jak często są kontrole z tzw. "suszarkami" ?
- czy benzyna jest tak droga jak u nas ?
- czy polecisz jakieś fajne, mniej znane miejsce w którymś z krajów byłej Jugosławi, żebym mógł w planie zawrzeć Wink
25-07-2006 20:07
czajna Offline
Nieobecny

- czy żądali w którymś z tych krajów wizy (nie mam aktualnych informacji) ?

wiz nie trzeba
25-07-2006 23:16
scitenmark Offline
Student

Ilość postów: 287

wizy nie trzeba, ale jak jestes w Bułg., to chyba sie musisz zameldowac w jakims urzedzie. w sensie ze jak tam spisz albo coś. do turcji wiza jest potrzebna- 10-12 USD/EUR.

w Bułgarii odwiedź Dolinę Róż oraz wybrzeże, tylko żadnych Złotych Piasków i innych Słonecznych Brzegów. A w Rumunii Deltę Dunaju.

Pozdro, scitenmark :D
26-07-2006 02:13
czajna Offline
Nieobecny

Aaa...i tak przy okazji chcialbym powiadomic iz udalo mi sie znalezc kompana na wyprawe i ze startujemy 2 sierpnia a nie 25 lipca Smile
26-07-2006 10:06
Michał_G Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4

czajna napisał(a):Aaa...i tak przy okazji chcialbym powiadomic iz udalo mi sie znalezc kompana na wyprawe i ze startujemy 2 sierpnia a nie 25 lipca Smile

Czy po (mam nadzieję) zakończonej sukcesem wyprawie miałbyś ochotę na opisanie swojej wyprawy dla potrzeb nowopowstającego portalu "podróżnicy dla podróżników" (dokładna nazwa uzależniona od finału rozmów na temat odkupienia domeny) ??? pozdrawiam

Pozdrawiam, Michał_G
23-08-2006 23:22
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!