Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypadki w turystyce
Autor Wiadomość
Rilla-Rosa Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Reputacja: 0
Wypadki w turystyce
Hej, mam pytanie wie ktoś gdzie można znaleźć coś na temat wypadków w turystyce? Statystyki i profilaktyka? bo szukałam na GUSie i nie było takiej kategorii. Mam też wypadki w górach, ale to za mało bo potrzebuje całą turystyke nie tylko górską...

Pozdrawiam, Rilla-Rosa
15-11-2007 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
snaakee Offline
Administrator

Ilość postów: 1 713
Reputacja: 5

Wg mnie musisz poszukać osobnych statystyk prowadzonych przez WOPR, GOPR, policję. Trudno bedzie znaleźć te dane, bo są tu problemy klasyfikacyjne. Chociażby - wypadek komunikacyjny, jeżeli rodzina jechała na wczasy i w podróży miała wypadek - jak to zakwalifikować. Albo katastrofa lotnicza, w samolocie byli turyści, ale także biznesmeni, ludzie lecący do rodzin za granicę. Dlatego jedyny sposób to zajrzenie do statystyk prowadzonych przez różne OPR'y. Ewentualnie możesz próbować szukać takich danych na stronach Polskiej izby Turystycznej. Ja przeglądałem pobieżnie i nie znalazłem.

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
15-11-2007 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: