Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uzupelniajace z geo
Autor Wiadomość
noe_83 Offline
prof. zw. dr hab. inż. GeoForum

Ilość postów: 1 069
Reputacja: 8
uzupelniajace z geo
Mam takie pytanko Big Grin
wlasnie pisze licencjata na geografii WNG UL i slyszalem kilka nieciekawych plotek odnosnie wolnych miejsc na studia II stopnia na moim wydziale :?
i dlatego mam pytanko Smile
wiecie moze gdzie,na ile miejsc oraz na jakich warunkach (egzamin, rozmowa kwalifikacyjna, konkurs swiadectw...) otwieraja kierunki II stopnia Big Grin interesuje mnie meteorologia, gleboznawstwo, hydrologia wink
oczywiscie zaoczne i zeby nie bylo ZADNYCH zjazdow w piatki !
bym zapomnial, jestem z centrum...

"Nic nie przyniesie większej korzyści ludzkiemu zdrowiu oraz nie zwiększy szans na przetrwanie życia na Ziemi w tak dużym stopniu, jak ewolucja w kierunku diety wegetariańskiej."

Albert Einstein
21-03-2007 00:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
kulka Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 12
Reputacja: 0

Witam Smile
Ja tylko z pytankiem, czy jest tutaj może ktoś z Wrocławia lub Krakowa? Smile Chętnie pogadałabym o możliwościach studiów uzupełniających w tych miastach Smile Oczywiście interesują mnie specjalizacje spokrewnione z geografią Smile Więc jak coś, baaaardzo proszę pisać Smile
Pozdrawiam Smile

"Słońce raźniej świeci
dym się w polu snuje
- zupełnie bez sensu,
ale się rymuje"
-------------------
W. Sikora
04-04-2007 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Shayla Offline
Licealista

Ilość postów: 132
Reputacja: 0

Na UJ uzupełniające dzienne nadejdą w roku akademickim 2008/2009, bo wtedy będzie pierwszy ujotowy rocznik po studiach I stopnia.
Aktualnie jest tylko opcja niestacjonarna - http://www.geo.uj.edu.pl/index.php?page=...r=2&menu=1

Trzeba żyć naprawdę,
Żeby oszukać pędzący czas.
Pięknie żyć w zachwycie
Życie zdarza się raz.
13-04-2007 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: