Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UAM- geografia -języki
Autor Wiadomość
asia3345 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 6
Reputacja: 0
UAM- geografia -języki
Witam Smile
Zastanawiam się nad pójściem na geografię na UAM, ale interesuje mnie kwestia wyboru języków obcych. Czy w ogóle jest taki wybór, czy zostają one narzucone z góry? Czy istnieją jakieś grupy zaawansowania i na jakiej podstawie jest się do nich przydzielanym.
Znam dobrze niemiecki, tylko z angielskim już trochę gorzej stąd moje wątpliwości.
Niestety znajomych na UAM-ie nie mam , a informacji w internecie też nie znalazłam. Wiec Wy może coś wiecie na ten temat Smile
Pozdrawiam Smile
20-02-2011 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Absolwent83 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Reputacja: 0
RE: UAM- geografia -języki
Kilka lat temu trzeba było wybrać dwa z trzech (ang, niem, hiszp) - w każdym kilka grup o różnym stopniu zaawansowania. Grupy nie były stałe - można było chodzić np. na początkujący angielski i śr. zaaw. niemiecki.
04-04-2011 16:03
AnnekeCassie Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 12
Reputacja: 2
RE: UAM- geografia -języki
Wraz ze wszystkimi papierami jakie musisz dostarczyć na starcie do dziekanatu przynosisz wypełnioną deklarację językową. Na tym papierku musisz w tabelce zaznaczyć jeden język zaawansowany i jeden podstawowy. Z tego co pamiętam do wyboru są: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski i rubryka, w której można dopisać inny język.
Studiuję zaocznie, więc nie wiem dokładnie jak przebiega przydzielanie do grup na dziennych, ale wydaje mi się, że na wstępie będzie test na podstawie którego przydzielają do grupy o określonym poziomie.
Nie martw się, skoro nie znasz dobrze angielskiego, to na pewno nie znajdziesz się w grupie zaawansowanejSmile Poza tym zawsze możesz wybrać hiszpański, który na pewno będzie podstawowy Smile
05-04-2011 19:58
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: