Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
temat III...
Autor Wiadomość
palo45 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
Reputacja: 0
temat III...
potrzebuje porady, bo mam pewien problem. pisze o strukturze demograficznej Łodzi i jednym z moich zadan jest opisanie struktury wykształcenia... moze to zabrzmiec zalosnie ale czy w tym punkcie pracy mam zamiescic dane ktore informuja o liczbie absolwentow danych szkol? ze ukonczyli np. liceum i maja wyksztalcenie srednie? niestety nie znam nikogo kto moze mi jakos pomoc, a ja po prostu nie chce zrobic jakiegos glupiego bledu;(

Pozdrawiam, palo45
30-08-2006 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
draco Offline
Student

Ilość postów: 345

Wystarczy pomyśleć czy to ma sens. Praca na olimpiadę to nie wszystko co wiem o..., ale 20-stronnicowy pokaz swoich umiejętności.

Koło Młodych Geografów Oddziału Olimpijskiego Polskiego Towarzystwa Geograficznego
30-08-2006 17:59
palo45 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4

uważam, że wcale nie tak łatwo jest popisać się swoimi umiejętnościami tak aby praca byla zgodna z tematem3. Poza tym dużą trudnością jest pozbierać potrzebne do pracy dane statystyczne które są konieczne, zawrzeć je w słowa tak aby miało to wszystko sens i jeszcze wrzucić coś od siebie. Nie wiem jak możne się popisać pracą opierającą się na statystykach, no ale może jak będę starsza jakoś na to wpadne:/

Pozdrawiam, palo45
31-08-2006 08:22
Jendrulla Offline
Student

Ilość postów: 379

Mam takie pytanie dotyczące tematu C. Czy wszelkie diagramy, wykresy itp. wstawiać do tekstu, czy robić odnośnik i wszystko wrzucić na ostatnie strony??? I jeszcze takie pytanie. Jakie zdjęcia można porobić do tego tematu??

Pozdrawiam, Jendrulla
31-08-2006 17:15
tambourine_man Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 79

Wstawiać do tekstu, zresztą gdzieś to już tutaj było.

Zdjęcia to można wstawić każde, byleby były wartościowe i dobrze ilustrowały to co napiszesz.
31-08-2006 23:04
topika Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 10

No Palolinko widzę, ze dostałaś bardzo satysfakcjonującą odpowiedź na postawione pytanie XD Trzymaj się! JAKOŚ damy sobie radę Smile

Szkoda, że szczęścia nie można znaleźć na drodze do niego...
04-09-2006 13:33
tambourine_man Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 79

No tak, racja, że było pytanie Wink Jeśli chodzi o mnie, to zdecydowanie odradzam umieszczanie aż tak szczegółowych danych. Wystarczy chyba napisać, ile jest osób z podstawowym wykształceniem, średnim i wyższym, dlaczego, czym to spowodowane, jak się będzie zmieniać, itp.

Nawet jeśli praca opiera się na statystykach, to one z CZEGOŚ wynikają, i właśnie to COŚ trzeba opisać Smile
04-09-2006 21:57
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!