Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia na Politechnice Śląskiej i problem z chemią
Autor Wiadomość
sergey korovushkin Offline
Uczeń

Ilość postów: 29
Reputacja: 0
Studia na Politechnice Śląskiej i problem z chemią
Jako, że nie mam żadnych znajomych na wydziale Górnictwa i Geologii to zdecydowałem się tutaj posłać moje pytanie. Jestem maturzystą i bardzo interesuje mnie geologia, ale jestem troszkę ujowy z chemii. Nigdy nie byłem orłem z tego przedmiotu i boję się, że będę się męczył na tym kierunku. Czy chemia jest na wysokim poziomie? Jestem osobą, która przez liceum i gimnazjum raczej olewała chemię i mam braki niezłe, ale jestem gotów w te kilka miesięcy po maturze trochę się podciągnąć i douczyć. Ale jeżeli chemia jest ciężka to sobie odpuszczę, bo to jedyna nauka, która do głowy za dobrze mi nie wchodzi.
Dużo bardziej pasowałaby mi geografia z matematyką i fizyką, ale np. geodezji i kartografii na Śląskim nie ma. Z innych kierunków za bardzo się nie orientuję. Może ktoś by mi coś zaproponował, bo widzę cholerną pustkę kiedy pomyślę, co mógłbym studiować. Nie jestem jakimś ścisłowcem, ale jeśli pomyślę o tych tłumach na uniwersytetach to celuje jedynie w politechnikę, będzie większa satysfakcja imo Smile.
Pozdrawiam i witamSmile
25-12-2009 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
AmeriKKKa Offline
Student

Ilość postów: 255
Reputacja: 2
RE: Studia na Politechnice Śląskiej i problem z chemią
A Musi być koniecznie Ślonsk?

Jak mają tam geofizyke to pasuje do
Cytat:Dużo bardziej pasowałaby mi geografia z matematyką i fizyką
ale stoi w sprzeczności z
Cytat:Nie jestem jakimś ścisłowcem
Big Grin

When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle.
Then I realised God doesn’t work that way, so I stole one and prayed for forgiveness.
- Emo Philips
26-12-2009 12:34
sergey korovushkin Offline
Uczeń

Ilość postów: 29
Reputacja: 0
RE: Studia na Politechnice Śląskiej i problem z chemią
No jestem z Gliwic i mam 10 minut spacerkiem na ten wydział. Ale może pomyślę nad czymś dalej.

Cytat:ale stoi w sprzeczności z

Cytat:Nie jestem jakimś ścisłowcem

Wiesz, w liceum miałem taki hardkor z matmy i z fizyki, że maturka próbna z matmy to było jak test z podstawówki, więc myślę, że z tych przedmiotów już dużo się wycierpiałem i raczej nie mam zaległości.

Geofizyka? Zastanowię się, ale w Gliwicach tego chyba nie ma. Sprawdzę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2009 13:38 przez sergey korovushkin. Edit Reason: )
26-12-2009 13:38
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!