Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spec. GIS
Autor Wiadomość
Rincewind Offline
Licealista

Ilość postów: 100
Reputacja: 0
Spec. GIS
Hej! Big Grin Co sądzicie o nowopowstałej specjalizacji Geograficzne Systemy Informacyjne na kierunku geografia. Oprócz geografii bardzo interesuje mnie matematyka i informatyka (zresztą chodzę do klasy o profilu matematyczno - informatycznym), więc byłbym zainteresowany studiować coś, co mogłoby łączyć w sobie te dziedziny. Jakie uczelnie polecacie do studiowania tego kierunku i jakie są szanse znalezienia pracy w zawodzie po ukończeniu studiów. Za pomoc z góry dziękuję. Smile

Pozdrawiam, Rincewind
30-08-2006 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
draco Offline
Student

Ilość postów: 345

Specjalizacja wcale nie jest nowa. Szanse na pracę po niej są duże, zwłaszcza jeśli połączysz to z geodezją. Nie wiem, gdzie chcesz studiować, ale polecam PW, UJ i UAM.

Koło Młodych Geografów Oddziału Olimpijskiego Polskiego Towarzystwa Geograficznego
30-08-2006 18:07
deirdre Offline
Nieobecny

Ilość postów: 8

GIS jest chyba najbardziej "rozwojową" specjalizacją geografii. Ma dużo wspólnego z komputerami ogólnie mówiąc, ale z geografią też, więc jak jej ktoś nie lubi, to nie polecam. IMHO są po tym duże szanse zatrudnienia, nawet ponoć można znaleźć bardzo dobrze płatną pracę np. w USA.

GIS na UJ-ocie

Forum UJ (w tym geografii)
18-09-2006 16:43
PrawyAkapit Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 64

a gdzie można pracować po skończeniu owych studiów ?

"If you worry about the weather, you picked a wrong place to stay"
06-02-2007 11:06
toxic Offline
Uczeń

Ilość postów: 43

wiem, że na kilku uczelniach są prowadzone studia podyplmowe w zakresie GIS. Ostatnio myślałem nad tym, że gdy już szczęśliwie się uda skończyć studia magisterskie, to warto będzie właśnie na takie studium podyplomowe się wybrać.
Czy macie może opinie na temat poszczególnych uczelni, gdzie można taki krok przeprowadzić? I czy w ogóle warto udawać się na studia podyplomowe tego typu?
08-02-2007 03:09
anilana Offline
Student

Ilość postów: 624
Reputacja: 16

Pozdrawiam, Anula
09-02-2007 19:50
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!