Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geologia stosowana
Autor Wiadomość
Finel Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
Reputacja: 0
MyBB Geologia stosowana
Witam, w tym roku pisałem maturę i chciałbym wybrać się na kierunek na UŚ - geologia stosowana lub inżynieria zagrożeń środowiskowych. Mam kompletnego bzika na punkcie geografii, mógłbym dyskutować godzinami nt. świata, budowy naszej planety, metafizyce, astronomii..oj sporo można by wymieniać Big Grin. Skałami jako tako nigdy się nie interesowałem, choć bardzo lubię sobie głaskać mój amonit w skale wapiennej Smile. Zdecydowałem się na ten kierunek z prostego powodu - lubię geografię. Jak każdy kto zaczyna ten słynny etap swojego życia "studiowanie" chciałbym już teraz zacząć się poduczyć przedmiotów, które byłyby mi potrzebne na tymże kierunku. Posiadacie jakieś materiały? Smile Ale głównym celem tego tematu jest sama istota geologii stosowanej, czy warto studiować ten kierunek? Czy jeśli nie jestem mega wybitną jednostką z matematyki, ale uwielbiam geografię to sobie poradzę? Mam koleżankę na geologii, nie jest może ona zbyt inteligentna, bo od dziecka ją znam i trochę zepsuło to mój wizerunek nt. geologii. Wiem, że teraz są odkrywane nowe złoża gazu łupkowego na terytorium naszego kraju, ale jednak boje się faktu o upadku górnictwa węgla kamiennego, co jednak dawało dużo przyszłych perspektyw ludziom po geologii/geofizyce. Co byście mi doradzili?
Pozdrawiam cieplutko i przepraszam za tak długi monolog w pierwszym poście Smile.
20-05-2015 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Wiadomości w tym wątku
Geologia stosowana - Finel - 20-05-2015 20:04
RE: Geologia stosowana - Kaktusia - 20-05-2015, 21:30
RE: Geologia stosowana - Finel - 20-05-2015, 21:50
RE: Geologia stosowana - Kaktusia - 24-05-2015, 18:44