Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Architektura krajobrazu- zmienić na geografie?
Autor Wiadomość
Chigau Offline
Nieobecny

Ilość postów: 1
Reputacja: 0
Architektura krajobrazu- zmienić na geografie?
Witam serdecznie,
czytelnikiem forum jestem już od ponad roku, wszystkie wątki na temat studiów geograficznych przeczytane.
Szukam nawet najmniejszych wskazówek (:

Jestem na drugim roku architektury krajobrazu, przy umiarkowanej ilości czasu poświęconej na naukę średnia ocen jest bardzo w porządku.
Na I, II i III semestrze miałam jeszcze przedmioty, ogólnie mówiąc, przyrodnicze oraz te techniczne, teraz pozostaną tylko zajęcia czysto techniczne, projektowe.
I tu rodzi się problem.
Wykonywanie projektów + nauka z przedmiotów ogólnych (m.in. dendrologia, ekologia) jest okej.
Wizja samych projektów już tak bardzo mi się nie podoba.
Nazwijmy to "głodem wiedzy".
Dlatego od roku głowę świdruje mi myśl o przeniesieniu na geografie, UMCS Lublin (o zasadach przeniesienia w trakcie roku rozmawiałam na obu uczelniach, wszystko się da).

Projekty bywają bardzo czasochłonne i czasem mam wrażenie, że moja wiedza powoli staje się zbyt "fachowa" tylko w małym zakresie. Jednak czytałam tez o wielu rozczarowaniach studiami geograficznymi.
Sytuacja na rynku pracy w Polsce? Wiem, że żadne studia bez pomysłu nie sprawią, że praca magicznie sama przyjdzie, jednak pracodawcy na papierek patrzą.

Dlatego muszę zapytać, bo wiem, że znajdę tu osoby doświadczone nie tylko w dalszym studiowaniu a również i w życiu.
Czy warto jest zakończyć studiowanie kierunku, który nie sprawia trudności i stawia 'Inż. arch." przed nazwiskiem w CV na korzyść pogłębiania wiedzy i poznania ludzi z podobnymi pasjami?

???
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2015 15:25 przez Chigau. Edit Reason: )
13-02-2015 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Wiadomości w tym wątku
Architektura krajobrazu- zmienić na geografie? - Chigau - 13-02-2015 15:24