Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stypendia/przywileje dla laureatów/finalistów
Autor Wiadomość
river91 Offline
Uczeń

Ilość postów: 37
Reputacja: 0
Stypendia/przywileje dla laureatów/finalistów
Proponuję, aby wpisywać w tym temacie przywileje przysługujące laureatom i finalistom, gdyż zerknięcie w ten topic będzie łatwiejsze niż sprawdzanie strony każdej uczejni w Polsce i wczytywanie się tam w rekrutację ;]

Wiadomo, że przysługuje
a) 100% z matury
b) laureat daje indeks na geografię wszędzie w kraju (poprawcie mnie jak się mylę)

ALE także laureaci są zwolnieni z płatności za studia w Akademii L Koźmińskiego (~4200zł/semestr; od II sem należy mieć jakąśtam średnia).
Myślę, że warto wrzucać tu takie fakty, ja przystępując do 3 etapu miałem motywację jedynie "prestiżową" , bo na geo nie idę a inne uczelnie nie rozróżniają finalisty/laureata. Przynajmniej tak myślałem ;] a 4 tys piechotą nie chodzi... Big Grin Jeśli choć jedna osoba z forum zarobi na tym jakąś kasę, to warto zakładać ten temat Smile

Btw, wiecie może o możliwościach stypendialnych powiązanych w jakikolwiek sposób z olimpiadą?

-Jak bardzo twój nauczyciel wpłynął na twój sukces?
-Sam nie wiem. Trochę na pewno. Słyszałeś może o teorii chaosu? ;p
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2010 22:42 przez river91. Edit Reason: )
15-01-2010 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Wiadomości w tym wątku
Stypendia/przywileje dla laureatów/finalistów - river91 - 15-01-2010 22:42