Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uniwersytet czy Polibuda
Autor Wiadomość
gohan Offline
Nieobecny

Ilość postów: 9
Reputacja: 0
Uniwersytet czy Polibuda
Witam, muszę się zdecydować czy chcę się starać by iść na geologie na UAM czy na górnictwo i geologie na politechnice wrocławskiej... Czy wiecie może po czym by była lepsza i pewniejsza praca ? I Czym to w ogóle się różni ? Dzieki z góry
01-10-2012 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Marnol Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
RE: Uniwersytet czy Polibuda
zdecydowanie górnictwo, w tym sektorze zawsze jest praca i zawsze potrzebni są ludzi, ja bym bez wahania wybrał UAM

studio graficzne poznań
02-10-2012 11:09
gohan Offline
Nieobecny

Ilość postów: 9
Ale na UAMie nie ma górnictwa... tam jest tylko Geologia i geologia z jakąś specjalnością

Na politechnice jest górnictwo i geologia. Wiec teraz się pytam : Uniwerystet czy polibuda Big Grin
02-10-2012 13:03
marishek Offline
Uczeń

Ilość postów: 30
Mam znajomego co studiuje geografię na UW. Stara, doświadczona kadra, przede wszystkim fajne miejsce do studiowania (wydział geografii jest w Pałacu Czetwertyńskich) i dużo wyjazdów terenowych, które są (ponoć) naprawdę spoko Smile Sądząc po opiniach znajomych, myślę że warto wybrać się na geograficzne studia na UW Smile
15-10-2012 13:02
Kaktusia Offline
Doktor

Ilość postów: 792
Reputacja: 21
geografia na uw ja akurat nie polecam Tongue co do kadry, sa ludzie naprawde fajni, ale nie powiem zeby byli wiekszoscia, wyjazdy rzeczywiscie fajne, ale ostatnio coraz mniej i platne... poza tym po geologii ma sie lepsze perspektywy...

czy uniwerek czy polibuda zalezy czym bys sie chcial zajac, polubuda i agh to studia bardziej techniczne, ucza zawodu powiedzmy, zebys poszedl potem do pracy do jakiegos zakaladu, np. gorniczego i tam pracowal

uniwerek daje wiecej mozliwosci jesli chodzi o rozwoj w innych kierunkach, prace naukowa itp. ogolnie na geologow jest teraz pewnego rodzaju zapotrzebowanie, wiec i po uniwerku nie bedzie zle mysl, o ile tylko ci sie to spodoba i bedziesz dobry, nie oriantuje sie w politechnikach akurat, jedynie kiedys agh mnie interesowal, ja robilam licenjact na geologii na uw i mi sie podobalo, wyjazdow wiecej niz na geografii i fajniejsze Wink ale to zalezy tez na jaki rocznik trafisz i ludzi Wink kadra tez rozna, ja mialam wielkie szczescie nie powiem, ale chyba ogolnie, w porownaniu do geografii (bo studiowalam na mismapie geologie i geografie), to jakos tak lepiej podchodza do studenta, rozwijaja sie, oferte zajec, itp. firmy naftowe i do nas zagladaly szukac potencjalnych przyszlych pracownikow takze naprawde da sie i po uniwerku, a tak jak mowie slyszalam ze polibudy i agh sa tylko po to zeby ci pokazac, to rob tak i tak, nic wiecej

"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
>Dante Alighieri<
18-10-2012 19:09
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!