Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pseudo wędrowny-obóz po górach w PL!?
Autor Wiadomość
GeoLinFanUser Offline
Uczeń

Ilość postów: 29
Reputacja: 0
Pseudo wędrowny-obóz po górach w PL!?
Witam.
Dogłębnie nie szukałem ale nie wpadł mi w ręce żaden dobry przewodnik coś al'a "Pieszo przez góry" itp. itd.

O co mi chodzi!? Latem, przez 7-10 dni chcemy w grupie 4-6 osób (raczej amatorzy) zrobić sobie pseudo-wędrowny obóz po górach: Sudety, Tatry!?
Szlakami pospacerować sobie tu i ówdzie (15 do 20 km), czasami gdzieś podjechać PKSem, PKP, stopem. Oczywiście wycieczki zaplanowanej od A do Z nie chcę... ale jakieś mapki, schroniska, baza noclegowa + szlaki oraz orientacyjny czas przejścia... może ktoś mnie nakierunkować co nieco gdzie uderzyć!? Pozdrawia Chłopak z wybrzeża Smile
28-04-2010 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
notnormal Offline
Nieobecny

Ilość postów: 9
Reputacja: 0
RE: Pseudo wędrowny-obóz po górach w PL!?
Nie byłam i nie wiem, ale podejrzewam że polecam Big Grin wyjazd w Bieszczady, bo to chyba w sam raz na taką raczej zabawową wycieczkę, a teren spory więc chyba będzie gdzie chodzić Smile Ewentualnie Gorce/ Beskidy, a tu już mogę coś polecić na pwSmile zresztą, wystarczy spojrzeć na mapę, pogrzebać w internecie za noclegami i stworzyć sobie własną wizję wyprawy Wink LUB wersja hardkor- wziąć mapę, (+namiot, na wszelki wu.), no i jechać. Big Grin
04-05-2010 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
pl65 Offline
Student

Ilość postów: 281
Reputacja: 5
RE: Pseudo wędrowny-obóz po górach w PL!?
Beskid mały lub Bieszczady. Chciał by się pójść ale sesja się zbliża Big Grin. Po sesji na wakacje wybiorę się na coś ala jak twoja wycieczka.

Pozdrawiam, Przemek
lisnet.info | Fotoblog
04-05-2010 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: