GeoForum - forum geograficzne
problemy z ładowaniem strony - Wersja do druku

+- GeoForum - forum geograficzne (http://www.forum.geozone.pl)
+-- Dział: GeoForum oraz serwis GeoZone (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Pomoc techniczna (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: problemy z ładowaniem strony (/showthread.php?tid=872)

problemy z ładowaniem strony - arrturro - 08-05-2007 16:55

hej moderatorzy/administratorzy!

możecie mi powiedzieć, dlaczego czasami forum wogóle nie chce mi się załadować i wyświetla mi się jedynie "could not connect to the database"?
zdarzyło mi się to już kilkakrotnie...raz przez caly dzień nie mogłem się dostać na forum (to było gdzieś w połowie kwietnia), a dziś w pewnym momencie po prostu mnie z niego "wyrzuciło" na jakąs godzinkę...

aha, i nie była to wina mojego neta, bo inne strony chodzily mi normalnie w tym czasie...

- Nowaker - 08-05-2007 17:02

Tak, niedziałające forum to nasza wina. Ale już wszystko zostało poprawione i nie powinno się już nic pokazywać. Jeśli kiedyś wystąpi taki problem, dajcie znać.

- arrturro - 16-05-2007 22:13

informuję, że przez ostatnie dni forum znowu nawala...nie wiem, czy to wina przeciążenia serwera, czy też jakichś innych czynników (nie znam się), ale nie lubię gdy wyświetla mi się "Internet explorer nie może wyświetlić strony" (albo coś w tym stylu) :?

- snaakee - 16-05-2007 22:33

Nikt tego nie lubi Tongue. Zawsze staramy sie interweniowac w takich przypadkach jak najszybciej. Reke trzymamy na pulsie, ja ze swojej strony srednio zaliczam okolo 50 wejsc na strone dziennie zeby sprawdzic, czy wszystko dziala. Dlatego wszelkie awarie zawsze sa rozwiazywane w najkrotszym mozliwym czasie.

- carenza - 16-05-2007 23:25

taaa.. dzisiaj nie działało całe przedpołudnie i jeszcze dłużej :roll:

- snaakee - 16-05-2007 23:51

dokładnie do 17.04 Tongue.

- carenza - 16-05-2007 23:52

wyszłam z domu po 15, więc nie mogłam określić dokładnych godzin twisted

- arrturro - 17-05-2007 12:45

rozumiem Snaakee...a jaka jest wogóle przyczyna tego wszystkiego, jeśli można wiedzieć?

- Nowaker - 17-05-2007 13:30

Przyczyna jest taka, że na serwerze coś się adminom popsuło. Ale już naprawiają :)

- arrturro - 17-05-2007 13:36

dobrze wiedzieć ;] naprawiajcie zatem Smile

- snaakee - 17-05-2007 14:23

Dobra, tylko zeby nie było niedomówień - adminowi sie zepsuło - osoba z zewnątrz Wink, nie chodzi tu o mnie czy o Nowakera Smile.

- arrturro - 17-05-2007 15:20

no tak...co złego to nie my 8)

- noe_83 - 19-06-2007 19:33

caly weekend nie moglem otworzyc Waszej/Naszej strony -Geoforum :? i powiem wiecej - zaczyna sie to powtarzac coraz czesciej (ostatnio chyba ze 2 tygodnie temu tez nie moglem w weekend wejsc na Geoforum) To Wasza admini wina, czy u mnie cos sie zlego dzieje ? ?

- arrturro - 19-06-2007 21:21

nie martw się, u wszystkich forum było niedostępne. snaakee mówił, że to z powodu przełączania serwerów, albo czegoś w tym stylu...co nie zmienia faktu, że ostatnio forum notorycznie odmawiało posłuszeństwa...

- Nowaker - 20-06-2007 13:16

Nie tylko forum - wszystkie strony, które utrzymujemy w Internecie. Przyczyna nie była po naszej stronie, zapewniam Cię Noe. Admin powiedział mi, że wszystkie problemy już naprawił. Zobaczymy...

- noe_83 - 20-06-2007 16:05

spox, tylko tak zapytalem...
najwazniejsze ze juz wszycho ok!
tak na marginesie - jak planujecie jakies "awarie" (zmiany serwera etc...)to dajcie znac wczesniej..

- snaakee - 20-06-2007 16:40

Hmmm, chyba musimy o tym powiadomić administratora serwera Wink. Problem w tym, że chyba sam administrator mial inne wyobrazenie o przeniesieniu serwera do Polski i ze powstana 2 dni awarii :/.

RE: problemy z ładowaniem strony - deq102 - 22-01-2013 14:42

Tak jak w temacie mam problem z ładowaniem stron www mimo dostępu do Internetu. Jakiś czas temu zaczęły się problemy z jakimkolwiek dostępem do każdej strony na każdej przegladarce. Zaczałem grzebać w ustawieniach Javy, flash player, shackwave problem zaczynał ustępować, ale nie mam pewności czy akurat to pomogło stopniowo (zaczęły się nie ładować jak był odpalony filmik na YT). W tej chwili problem występuje przy właczonym odtwarzaczu muzyki ( Windows Media Player, Winamp etc etc) Pierwszy raz spotykam się z tak dziwnym problemem, czyję że troll'uje mnie mój własny komputer xd

RE: problemy z ładowaniem strony - Kukiz29 - 08-05-2013 07:30

mi się cały czas wywala

RE: problemy z ładowaniem strony - Pricess - 09-07-2013 22:57

mi wywala srednio co 2 dni sesje