GeoForum - forum geograficzne
Jakie plany na wakacje 2014? - Wersja do druku

+- GeoForum - forum geograficzne (http://www.forum.geozone.pl)
+-- Dział: Wokół geografii (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Podróże i turystyka (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Jakie plany na wakacje 2014? (/showthread.php?tid=4803)

Jakie plany na wakacje 2014? - rurek - 08-07-2014 06:05

Czy macie już jakieś interesujące plany na tegoroczne wakacje? Przyznam się szczerze, że u nas wszystko zależy od pogody. Chcielibyśmy jechać nad morze - ale różnie może być z pogodą.

RE: Jakie plany na wakacje 2014? - paula321549 - 10-07-2014 10:15

Morze jest fajne, byliśmy tam w zeszłym roku ze znajomymi. Teraz jednak wybieramy się nad jezioro. Konkretnie nad Zalew Zegrzyński pod Warszawą - jest tam centrum rekreacyjne Promenada gdzie naprawdę można fajnie sobie poimprezować. Świetne miejsce, wiele sportów wodnych tak wiec polecam maniakom aktywnego wypoczynku. Ja w tym roku zamierzam spróbować kitesurfingu.
Jest również fajna plaża, można sobie wypić piwko w beach barze Wink

RE: Jakie plany na wakacje 2014? - aniakater - 15-07-2014 12:24

W tym roku chciałabym zdecydowanie wyjechać gdzieś zagranicę. Ale będziemy musieli szukać ofert last minute, ponieważ właściwie do końca nie było wiadomo kiedy dostaniemy urlop - a dokładniej czy uda się tak załatwić, żeby był w tym samym czasie.

RE: Jakie plany na wakacje 2014? - umos - 05-10-2014 16:52

Ja byłam we Włoszech w kurorcie Rimini i nie polecam. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem, pełno tam oszustów.

RE: Jakie plany na wakacje 2014? - aniakater - 18-10-2014 15:23

Wakacje już niestety za nami Wink. Planujecie już teraz co będziecie robić za rok? Bo ja chwilowo żyję tylko feriami zimowymi Wink.