GeoForum - forum geograficzne
Turystyka i Rekreacja AGH - Wersja do druku

+- GeoForum - forum geograficzne (http://www.forum.geozone.pl)
+-- Dział: Geografia (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Studia geograficzne (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Turystyka i Rekreacja AGH (/showthread.php?tid=4182)

Turystyka i Rekreacja AGH - Lucy.Strange - 24-06-2012 21:21

Kochani wpisujcie sie ! Smile
Zapraszam wszystkich kandydatów. Piszcie skąd jesteście, jak wam poszła matura i coś o sb ! Może spotkamy się w październiku jak wszystko pójdzie dobrze Smile

RE: Turystyka i Rekreacja AGH - bartek_s1992 - 25-06-2012 11:48

Hej Smile Wybierasz się na AGH z tego co widzę Tongue Ja już się zarejestrowałem ale jeszcze czekam z rejestracją na PK.
Ja jestem z Dębicy, matura mi poszła w miarę dobrze ale okaże się w piątek. Smile

RE: Turystyka i Rekreacja AGH - Lucy.Strange - 25-06-2012 11:59

No ja też się już zarejestrowałam..
ale boję się, że się nie dostanę.
Chociaż współczynnik wychodzi mi o 100 większy niż był próg tamtego roku. A widzę, że próg się obniża z roku na rok. Może tego roku też tak będzie,. geo rozsz nie poszła mi za dobrze będę miała około 60%..

RE: Turystyka i Rekreacja AGH - bartek_s1992 - 25-06-2012 13:02

Ja nie wiem czy nie zmienić deklaracji na Ekologiczne źródła Energii. To jest nowy kierunek i nie wiem jak z progiem punktowym. Na ten kierunek jest mało miejsc i nie wiem czy ryzykować... ;/ Bo w przypadku nie dostania się na kierunek główny, to dostać się na kierunek alternatywny jest bardzo trudno, ponieważ można się dostać na kierunek alternatywny tylko wtedy gdy są na nim wolne miejsca, nawet jeśli mamy więcej Pkt niż Ci którzy wybrali go jako kierunek główny to i tak nie mamy szans na dostanie się tam. A limit miejsc na te kierunek wynosi 60.
Wiecie do kiedy można zmienić deklarację na AGH ?

RE: Turystyka i Rekreacja AGH - andrzej71 - 26-06-2012 11:02

Ja jestem na AWF we Wrocławiu na turystyce i rekreacji. Jestem wkręcony w podróże lubię uprawiać sporty więc wydaje mi,że będzie tam ok. Jak już proponujecie spotkanie to skoro mamy najdłuższe wakacje życia to może wybierzemy się gdzieś kto reflektuje na jakieś tanie loty np do Włoch znalazłem w sierpniu na 3 dni za 100 zł bilety w dwie strony

RE: Turystyka i Rekreacja AGH - bartek_s1992 - 26-06-2012 11:45

Moim zdaniem to jest znakomity pomysł Tongue Co reszta na to ?

RE: Turystyka i Rekreacja AGH - Tynkaa - 26-06-2012 11:59

(25-06-2012 13:02)bartek_s1992 napisał(a):  Ja nie wiem czy nie zmienić deklaracji na Ekologiczne źródła Energii. To jest nowy kierunek i nie wiem jak z progiem punktowym. Na ten kierunek jest mało miejsc i nie wiem czy ryzykować... ;/ Bo w przypadku nie dostania się na kierunek główny, to dostać się na kierunek alternatywny jest bardzo trudno, ponieważ można się dostać na kierunek alternatywny tylko wtedy gdy są na nim wolne miejsca, nawet jeśli mamy więcej Pkt niż Ci którzy wybrali go jako kierunek główny to i tak nie mamy szans na dostanie się tam. A limit miejsc na te kierunek wynosi 60.
Wiecie do kiedy można zmienić deklarację na AGH ?

Troszkę źle myślisz. To nie jest tak, że już wszystkie miejsca zostaną zajęte przez "tych co wybrali ten kierunek jaki główny" nawet jeżeli zgłosi się tam ponad 60 osób. AGH samo ustala jaki ten próg będzie (pewnie po wynikach osób). Może być tak, że zostanie np. 20 miejsc na alternatywne. Prawdą jest, że progi na alternatywnych rosną zazwyczaj (choć zdarzają się wyjątki), co do samego kierunku to jest to bardziej chwyt marketingowy AGH- jak tu zwabić przyszłych studentów na fajną nazwę (zresztą to samo zrobili z Inżynierią Nafty i Gazu- nazwa, nazwa, nazwa, czemu? A bo możesz robić to samo co po geologii, masz zbliżony wręcz program ALE nie masz uprawnień, które zdobędziesz po GiG'u czyli lecisz na nazwę, a wychodzisz na tym gorzej), równie dobrze tym samym możesz się zajmować po IŚ (a masz większe możliwości niż tylko po tych źródłach energii, po których na magisterskie i tak idziesz na IŚ, ale nie masz tak dużego wyboru specjalizacji jakbyś miał po IŚ)

RE: Turystyka i Rekreacja AGH - Artysta - 27-06-2012 19:30

(26-06-2012 11:02)andrzej71 napisał(a):  Ja jestem na AWF we Wrocławiu na turystyce i rekreacji. Jestem wkręcony w podróże lubię uprawiać sporty więc wydaje mi,że będzie tam ok. Jak już proponujecie spotkanie to skoro mamy najdłuższe wakacje życia to może wybierzemy się gdzieś kto reflektuje na jakieś tanie loty np do Włoch znalazłem w sierpniu na 3 dni za 100 zł bilety w dwie strony

Za tyle to teraz polecisz niecałe 800 km z Rzeszowa do Gdańska w dwie strony, ale że teraz za tak tanio do Włoch? Ciekawe...

RE: Turystyka i Rekreacja AGH - Lucy.Strange - 29-06-2012 22:46

Ktoś jeszcze wybiera sie na TiR na AGH ? Big Grin Czy tylko ja ?

RE: Turystyka i Rekreacja AGH - riave - 02-07-2012 14:40

Byłam na stronie AGH i żadnych chętnych na TiR, w googlach wyświetliło mi się to forum. Pewnie będę jedyną osobą która nie zdawała na maturze geografii Tongue

RE: Turystyka i Rekreacja AGH - ladydarin - 05-07-2012 01:12

Ja też wybieram się na turystykę Smile ale boje się o dostanie Sad

RE: Turystyka i Rekreacja AGH - kaska555 - 07-07-2012 11:00

Hej Smile Matura wyjątkowo dobrze ale rok temu Wink z tego co mi wyliczyli mam 779 pkt aa i jestem z Lublina

RE: Turystyka i Rekreacja AGH - szubenss - 09-07-2012 12:38

Czesc wszystkim! Wink
Ja tez wybieram sie na TiR na AGH. Matura z geografii i angielskiego poszla mi dosc dobrze, w sumie mam 724 pkt. Juz jutro bedzie wiadome, czy sie dostalismy! Wink
Jest moze ktos z Tarnowa lub okolic?
Pozdrawiam!

RE: Turystyka i Rekreacja AGH - Fluffy - 12-07-2012 22:06

Hej! Już po wynikach więc każdy wie czy dołączy w tym roku na TIR na AGH. Tych którzy podjęli taką decyzję zapraszam na forum MS AGH do działu Integracja nowych studentów aby się lepiej poznać, pozdrawiam! Smile