GeoForum - forum geograficzne
Atlas do gimnazjum - Wersja do druku

+- GeoForum - forum geograficzne (http://www.forum.geozone.pl)
+-- Dział: Geografia (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Matura z geografii (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Atlas do gimnazjum (/showthread.php?tid=4068)


Atlas do gimnazjum - czikeno - 20-02-2012 23:35

Posiadam Atlas Geograficzny wydawnictwa WSiP do gimanzjum. Czy z tym atlasem będę w stanie przygotować się do matury rozszerzonej z geografii?


RE: Atlas do gimnazjum - bartek_s1992 - 21-02-2012 15:00

Powinien wystarczyć. Ja mam go osobiście, ale uważam że jest w nim za mało informacji do matury... dlatego pożyczyłem sobie "Atlas geograficzny dla szkół średnich" Wyd. PPWK


RE: Atlas do gimnazjum - Gabi101010 - 21-02-2012 23:08

Witam, też uważam, że lepiej sięgnąć po coś bardziej rozbudowanego. Z pewnością wydawnictwa przeznaczone do liceum posiadają więcej materiału. Jeśli poważnie myślisz o rozszerzonej maturze, powinieneś się w nie zaopatrzyć, bo atlas gimnazjalny to podstawa dobra dla matura podstawowej.


RE: Atlas do gimnazjum - hubert37 - 28-10-2020 08:07

Sprzedaż gotowych spółek Warszawa http://www.optioffice.pl to efektywny sposób na zaistnienie na rynku i rozpoczęcie własnej działalności. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www,optioffice.pl oferuje spółki już zarejestrowane w wymaganych urzędach w Warszawie, każda z nich posiada numer KRS, REGON, NIP i VAT, kapitał zakłado wy i numer rachunku bankowego. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa http://www.optioffice.pl mają też wszystkie kody PKD umożliwiające aktywność w każdej branży. Spółki są nowe lub kilkumiesięczne, ale każda jest czysta, nie ma długów i nie ścigają ich wierzyciele. Nasze spółki na sprzedaż http://www.optioffice.pl mają pełen komplet dokumentów i deklaracji, a sprzedaż odbywa się szybko i zgodnie z literą prawa. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa http://www.optioffice.pl możliwa jest też korespondencyjnie i zawsze potwierdzona jest aktem notarialnym. Już w dniu zakupu takiej spółki można śmiało działać i realizować swoje plany. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa http://www.optioffice.pl zaprasza do kontaktu. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa http://www.optioffice.pl to wyjątkowa szansa na szybki biznes i zarabianie. Warto bez zbednych formalności nabyć już spółkę z oferty sprzedaż gotowych spółek Warszawa http://www.optioffice.pl. Zapraszamy.