GeoForum - forum geograficzne
Specjalność: Analizy regionalne i lokalne - opinie - Wersja do druku

+- GeoForum - forum geograficzne (http://www.forum.geozone.pl)
+-- Dział: Geografia (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Studia geograficzne (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Specjalność: Analizy regionalne i lokalne - opinie (/showthread.php?tid=3912)

Specjalność: Analizy regionalne i lokalne - opinie - dop3 - 09-09-2011 21:44

Hej,
zastanawia mnie Wasza opinia na temat jednej ze specjalności na geografii na UWr.

Specjalność nazywa się "Analizy regionalne i lokalne" i jest czymś na wzór geografii społeczno-ekonomicznej poszerzonej o umiejętność zastosowania wiedzy demograficznej w działalności bankowej i ubezpieczeniowej.

Uważacie, że to fajna i przyszłościowa opcja czy jedynie dziwna próba odejścia od klasycznej geografii?

RE: Specjalność: Analizy regionalne i lokalne - opinie - mama22 - 25-01-2012 23:20

Całkiem fajny kierunek. Sam o nim myślę, nawet przeprzatrzyłem już strony UWr. Będę pisał do nich maila niedługo. Brzmi kuszącoWink

RE: Specjalność: Analizy regionalne i lokalne - opinie - jagodowy - 30-01-2012 15:09

Zgadzam się z mamą22 - analizując przedmioty, jakie ma się na tej specjalności wydaje się to być całkiem rozsądnym wyboremSmile umiejętność analizowania zjawisk, danych itp , jaką, moim zdaniem daje ta specjalność, jest baaaardzo przydatna, nie tylko w pracy geografa, ale w każdej pracy.
Gdybym miał możliwość wyboru takiej specjalności nie wahałbym się ani chwiliSmile

RE: Specjalność: Analizy regionalne i lokalne - opinie - mama22 - 01-02-2012 02:22

słuchajcie, a jest tu może jakiś student tego kierunku?