GeoForum - forum geograficzne
Zmiany na forum - Wersja do druku

+- GeoForum - forum geograficzne (http://www.forum.geozone.pl)
+-- Dział: GeoForum oraz serwis GeoZone (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Regulamin i ogłoszenia (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Zmiany na forum (/showthread.php?tid=2960)

Zmiany na forum - snaakee - 29-11-2009 15:21

Cześć,
Na wniosek forumowiczów przyjrzałem się forum Olimpiady Geograficznej. Panuje tam lekki nieporządek, dlatego zdecydowałem się dokonać podziału forum na subfora dotyczące poszczególnych konkursów. Obecny podział prezentuje się następująco:
- OGiN
- Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH
- Kuratoryjny konkurs z geografii dla liceum
- Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
- pozostałe

Systematycznie przenoszę wątki to poszczególnych subforów, jednak prosiłbym o pomoc moderatorów, aby w wolnej chwili poprzenosili stare wątki do odpowednich subforów wg nowego podziału.

I teraz pytanie do użytkowników. Co Wy na to, żeby na takiej samej zasadzie wydzielić najczęściej powtarzające się prośby o pomoc w Pomóżcie . Obecne wątki zbiorowe są nieskuteczne, a moderacja wątków, gdy ktoś założy nowy temat ze skalą, jest uciążliwa.

Można stworzyć Subfora:
- Zadania ze skali
- Zadania na wysokość górującego Słońca
- Zadania na czas miejscowy, urzędowy oraz linia zmiany daty

Czekam na Wasze sugestie, czy zgadzacie się z takim pomysłem oraz liczę na pomoc moderatorów w uporządkowaniu działu Olimpiada Geograficzna.

RE: Zmiany na forum - Karola3 - 29-11-2009 15:50

(29-11-2009 15:21)snaakee napisał(a):  - Kuratoryjny konkurs z geografii dla liceum

Dla liceum? A dlaczego tylko tu można usunąć post?

RE: Zmiany na forum - snaakee - 29-11-2009 15:52

Literówka, chodziło o Gimnazjum.
Co do możliwości edycji/usuwania będę musiał przejrzeć uprawnienia. Sprawdźcie proszę, czy działa wszystko tak, jak trzeba i w razie problemów dajcie mi znać.
---------------------------------------
Mały update:
- przeniosłem wszystkie wątki do prawidłowych subforów.
- proszę o przetestowanie, czy możecie robić ze swoimi postami to, co robiliście wcześniej (tj. edytować, usuwać itd.).