GeoForum - forum geograficzne
nie pokazuję mi wszystkich tematów - Wersja do druku

+- GeoForum - forum geograficzne (http://www.forum.geozone.pl)
+-- Dział: GeoForum oraz serwis GeoZone (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Pomoc techniczna (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: nie pokazuję mi wszystkich tematów (/showthread.php?tid=2000)

nie pokazuję mi wszystkich tematów - prof. miodzio (miodek) - 23-10-2008 22:39

Tak więc, chciałem znaleźć, a w zasadzie szukałem pewnego tematu. Na przeszkodzie stanęło mi to, że nie wyświetlają mi się wszystkie tematy. Początkowo wyświetlały mi się tematy z ostatnich 50dni. Ok, zmieniłem to i teraz mam wszystkie, ale... No właśnie jak klikam na 2 podstronę to znowu pokazują mi się tematy z ostatnich 50dni, a ja chcę przejść do starych, bardzo starych. Przejrzałem wszystko co mogę i robiłem co w mojej mocy, ale nic z tego.

RE: nie pokazuję mi wszystkich tematów - carenza - 23-10-2008 22:58

a jak wejdziesz / klikniesz/ na oostatni dział [rosnąco] to zmieni ci się na [malejąco] i wyświetlą najpierw wątki z roku 2006..

RE: nie pokazuję mi wszystkich tematów - snaakee - 24-10-2008 14:15

Czy możesz zacytować frazę, której szukałeś? Porównamy rezultaty wyszukiwania u mnie i u Ciebie.

RE: nie pokazuję mi wszystkich tematów - prof. miodzio (miodek) - 24-10-2008 17:16

Ogólnie niczego szczególnego nie szukałem, chciałem przejrzeć starsze wątki w dziale ze studiami. Nie chciałem zakładać nowego tematu tylko poszukać na forum własnoręcznie, bo może jest gdzieś to co mnie interesuje. Krótko mówiąc szukałem ogólnego tematu ze studiami, jak to właściwie na nich jest. Być może gdzieś takie coś było. Interesuje mnie takie coś. Jak skończę licencjat z TiR-u to czy mogę zacząć następne studia z pominięciem studiów 1 stopnia, znaczy kolejnego licencjatu na innej uczelni.

RE: nie pokazuję mi wszystkich tematów - carenza - 24-10-2008 18:06

możesz. po to jest system boloński i trójdzielne studia: na lic (inż) / mrg / doktoranckie