GeoForum - forum geograficzne
forum <-> portal - Wersja do druku

+- GeoForum - forum geograficzne (http://www.forum.geozone.pl)
+-- Dział: GeoForum oraz serwis GeoZone (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sugestie i pytania (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: forum <-> portal (/showthread.php?tid=1836)

forum <-> portal - arrturro - 13-07-2008 12:52

Mam pewną sugestię: czy można zrobić tak, ażeby przy przechodzeniu zalogowanego użytkownika z forum na portal nie trzeba było raz jeszcze się logować? (i oczywiście vice versa) uprzyjemni to poruszanie się po geozone.pl Wink

- prof. miodzio (miodek) - 14-07-2008 14:51

Dotychczasowa moja wiedza informatyczna, może rozwiązać Twój problem Smile Po prostu musisz mieć automatyczne logowanie tu i tam. Innego rozwiązanie Twojego problemu chyba nie ma

- arrturro - 18-07-2008 23:57

Ooo, widzę, że moje życzenie zostało spełnione Smile dzięki snaakee Wink

- snaakee - 19-07-2008 02:05

W sumie to tak było od początku. Tylko widocznie wcześniej sprawdziłeś przejście jako zalogowany z forum na portal - tak nie działa. Natomiast działa przejście zalogowany z portal na forum. W zasadzie to jest to bardziej kwestia Nowakera. Ja jestem zielony :oops:

- arrturro - 19-07-2008 13:29

hmm...raczej nie...zrobiłem to, co zawsze, czyli przełączyłem się zalogowany z forum na portal i tym razem działało...

a może zastępuję carenzę i wymyślam sztuczne problemy :roll:

edit: a jednak ciągle nie działa...przed chwilą spróbowałem i jest tak, jak było...nie wiem dlaczegóż tak się dzieje :/ mniejsza...i tak więcej czasu spędzam na forum niż na portalu twisted

- Nowaker - 21-07-2008 12:46

Automatyczne zalogowanie nie jest możliwe z tego powodu, że forum to skrypt phpBB2, którego nie jestem autorem.

Na forum należy przy logowaniu zaznaczyć opcję "automatyczne logowanie".
W GeoZone nie ma automatycznego logowania, ale zmieni się to do końca tych wakacji - GeoZone przejdzie renowację techniczną.

- carenza - 29-07-2008 12:01

arrturro napisał(a):a może zastępuję carenzę i wymyślam sztuczne problemy :roll:

dziękuję, że czuwasz nad forum pod moją nieobecność Big Grin

dodam na to miast - by było w temacie - że jak piszę tego posta, tu i teraz zalogowana na forum i klikam na łącze na portal to mnie na nim NIE zalogowało.
żeby był porządek : u mnie dalej nie działa lol lol 8)

PS: SB mi dalej ucina w okienku połowę tekstu Tongue

- arrturro - 29-07-2008 14:08

carenza napisał(a):
arrturro napisał(a):a może zastępuję carenzę i wymyślam sztuczne problemy :roll:
dziękuję, że czuwasz nad forum pod moją nieobecność Big Grin
Zawsze do usług Smile 8)