GeoForum - forum geograficzne
Czy powstaną nowe działy? - Wersja do druku

+- GeoForum - forum geograficzne (http://www.forum.geozone.pl)
+-- Dział: GeoForum oraz serwis GeoZone (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sugestie i pytania (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Czy powstaną nowe działy? (/showthread.php?tid=1005)

Czy powstaną nowe działy? - luca - 17-09-2007 21:49

Czy po zmianie powstaną nowe działy na forum? Czy należy na takie prośby poczkać na większą liczbę aktywnych członków forum?
Np. Turystyka

- Nowaker - 17-09-2007 21:52

Na razie nie widzę, żeby np. Ogólne dyskusje zapełniały się tematami o turystyce (choć może się mylę - ja nie siedzę na forum tyle, co wy). Zbyt mocne rozdrobnienie nie jest wcale dobre. Aczkolwiek jeśli będzie sensowna ilość tematów o turystyce, zawsze można stworzyć nowy osobny dział.

Jeśli widzicie, że jakieś topiki powinny doczekać się własnego forum na podstawie dużej ilości tematów - piszcie.

luca, myślisz, że turystyka powinna mieć swoje forum? Co myślą inni?

- luca - 17-09-2007 21:58

Sądzę, że mogło by to przyciągnąć nowych uczestników dyskusji, a także można byłoby tam dawać rady typu dobry sklep , dobre buty, sprzęt. To miejsce polecamy, to omijajcie szerokim łukiem. Można byłoby opisywać podróże wakacyjne.
Ale niech inni się wypowiedzą.

- carenza - 17-09-2007 22:39

...może być
ale będzie więcej do pilnowania !

- noe_83 - 19-09-2007 12:21

luca napisał(a):można byłoby tam dawać rady typu dobry sklep , dobre buty, sprzęt. To miejsce polecamy, to omijajcie szerokim łukiem.
ta opcja mi sie podoba Big Grin nawet juz kiedys poczynilem kroki w tym kierunku, ale pozostalo to bez odzewu Sad
o to tu jest
http://www.forum.geozone.pl/viewtopic.php?t=1017

- Nowaker - 19-09-2007 13:49

A może to forum byłoby typu "Podróże i turystyka", czyli główny temat to wyjazdy, różne miejsca a dodatkowo sprzęt wymagany do turystyki (skoro mówisz Noe o braku odzewu na ten temat).

- Nowaker - 20-09-2007 22:10

No i powstało forum "Podróże i turystyka". Opisu forum jeszcze żadnego nie dałem, bo nie jestem za bardzo piśmienniczy, a po drugie jestem już zmęczony ;) Jak by się komuś bardzo chciało wymysleć dwa-trzy zdania opisu tego forum, to się ucieszę. Moderatorów poszczególnych forów proszę o przeniesienie tematów podróżniczo-turystycznych do nowego forum.

- arrturro - 20-09-2007 22:18

a mogę zostać moderatorem-egzekutorem? tzn. gdzie wejdę i coś złego zobaczę, to będę mógł poprawić? wink

- Nowaker - 21-09-2007 10:04

Wybierz sobie dwa fora do moderacji :)

- arrturro - 21-09-2007 15:14

hmm...no to ja poproszę "Wokół geografii" i "Pomóżcie..."
ale wybór był trudny... ;]

- Nowaker - 21-09-2007 16:31

OK, arrturro, dostaniesz.
luca, a nie wziąłbyś turystyki pod swoją pieczę?

- luca - 21-09-2007 19:13

Wziąłbym z chęcią.

- arrturro - 22-09-2007 00:24

Nowaker napisał(a):OK, arrturro, dostaniesz.
dziękuję za Twą szczodrość, o łaskawco! Big Grin

RE: Czy powstaną nowe działy? - Gustawo - 24-06-2015 08:46

a jest turystyka survivalova?