Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perypetie z pracami na 1 etap
Autor Wiadomość
aazjaa Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 52
Reputacja: 0

zdaje sobie sprawe, ze nie jest to jakis wskaźnik co do przyszlych wynikow, ale i tak godne podziwu Wink

Chyba w końcu coś złego zaszło między nimi, tam gdzie wczoraj żyla rozkosz, dzisiaj ciskały drzwi...
20-11-2007 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
shag Offline
Licealista

Ilość postów: 108

A ja znam gościa, któremu nauczyciel pisał pracę... i nie przeszedł. Najciekawszy jest fakt, że podobno nie jest to jednostkowe zjawisko.
A wynik z I etapu nic nie mówi o tym co będzie.

Pozdrawiam, shag
25-11-2007 12:57
Creative Offline
Licealista

Ilość postów: 138

Zgadzam się z tym, na przykład ja na II etap do Tarnowa to jadę chyba głównie pozwiedzać, moja wiedza czysto geograficzna jest dosyć skromna, pracę pisałem bo chciałem stworzyć coś wartościowego o swojej rodzinnej wsi, zebrać i podsumować informacje o niej, pozatym lubię się bawić w statystyki, wykresy, tabele i takie tam których w mojej pracy umieściłem mnóstwo, a teraz w drugim etapie to mam tylko nadzieję się nie zbłaźnić Big Grin

[Obrazek: 1a3d9de171d634404ab49f6e733575c17.1.gif]
25-11-2007 13:36
Barteklim Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 56

Creative napisał(a):Zgadzam się z tym, na przykład ja na II etap do Tarnowa to jadę chyba głównie pozwiedzać, moja wiedza czysto geograficzna jest dosyć skromna, pracę pisałem bo chciałem stworzyć coś wartościowego o swojej rodzinnej wsi, zebrać i podsumować informacje o niej, pozatym lubię się bawić w statystyki, wykresy, tabele i takie tam których w mojej pracy umieściłem mnóstwo, a teraz w drugim etapie to mam tylko nadzieję się nie zbłaźnić Big Grin

mi moj profesor powiedzial tak: "z atlasem do spania, żeby się nie skompromitować" motywujące... heheheh

Pozdrawiam, Barteklim
25-11-2007 23:25
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: