Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesamowite podróże...
Autor Wiadomość
jacektoja Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 61
Reputacja: 0
Niesamowite podróże...
Witam Big Grin,

Zakładam ten oto temat, ponieważ chciałbym dowiedzieć się jak wyglądają wasze wspaniałe podróże pełne wrażeń i niezapomnianych przeżyć, jednocześnie możecie opisać miejsca do których naprawdę chcielibyście pojechać lub macie w planach ogromną podróż. Chodzi mi mniej więcej o kraje do których pojechanie było waszym największym marzeniem, gdzie napotkaliście się (lub macie nadzieję, że napotkacie) na wiele przygód i niespodziewanych zdarzeń (no nie chodzi mi o ataki terrorystyczne, których wam szczerze mówiąc nie życzę Wink).

Ogólnie moim marzeniem jest przebyć podróż koleją transsyberyjską do Pekinu. Również chciałbym przejechać Kanadę by zwiedzić dogłębnie ten nieznany mi aktualnie kraj. Smile

Ps: mile widziane zdjęcia Big Grin

Pozdro

Blaise Cendrars:
Cytat: Mam zamiar przenieść się do Szwajcarii. Zawsze marzyłem o kraju, w którym góry są wyższe od podatków.
03-02-2010 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Geagrafka Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 10
Reputacja: 0
RE: Niesamowite podróże...
heh szkoda, że wątek nie spotkał się z odzewem forumowiczów... ja sama jestem zapalonym podróżnikiem, więc opowieści takich mam mnóstwo i jeszcze trochę!
generalnie europę już raczej mniej więcej znam, zostają jeszcze Bałkany i to właśnie miejsce, które już od dwóch lat usiłuję odwiedzić, a zawsze coś staje mi na przeszkodzie :/ co do marzeń podróżniczych, to... mogę jechać wszędzie i zawsze, a najchętniej tam gdzie mnie jeszcze nie było Big Grin ostatnimi czasy jadąc sobie pociągiem gdzieś na wschodzie też wpadł mi do głowy pomysł z koleją transsyberyjską i dlatego... zaczęłam uczyć się rosyjskiego Big Grin poza tym, uważam, że ta podróż jest jak najbardziej do zrealizowania i wcale nie jest to takie nierealne, wstępnie planuję przyszły rok na tę wyprawę Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2010 09:46 przez Geagrafka. Edit Reason: N/A)
20-09-2010 09:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: