Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matura a przyjęcie na studia
Autor Wiadomość
@N!@ Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 14
Reputacja: 0
RE: Matura a przyjęcie na studia
A ja mam takie pytanie do osób które w tamtym roku dostały się na UMCS ile było trzeba mieć najmniej % aby się dostać?bo ja chyba będe miała tak ok 85% , ale nie jestem pewna angielskiego jak mi poszedł, czy to wystarczy?
z góry dzięki za odpowiedzi Smile
A i jeszcze jedno czy turystyka może być wypoczynkowa i krajoznawcza?

Pozdrawiam, aneczka :)
11-05-2007 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Juliangel Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 13

Ja tez bym miała pytanie.. Czy jest na forum ktos z Geografii na UJ.. i czy czy mógłby mi powiedziec ile mniej wiecej musze miec % aby wogóle spróbowac sie starac o miejsce na tej uczelni.. ??Bede wdzieczna za wskazówki...

Pozdrawiam, Juliangel
11-05-2007 12:58
shag Offline
Licealista

Ilość postów: 108

Juliangel napisał(a):Ja tez bym miała pytanie.. Czy jest na forum ktos z Geografii na UJ.. i czy czy mógłby mi powiedziec ile mniej wiecej musze miec % aby wogóle spróbowac sie starac o miejsce na tej uczelni.. ??Bede wdzieczna za wskazówki...

na geografie na uj w tamtym roku byl prog 92 (albo 90%) z matury podstawowej chociaz moj kolega mowil, ze 92%. w tym roku w zwiazku, ze sie pisze tylko jeden poziom to wynik z rozszerzenia ma byc przemnozony przezjakis dodatkowy wspolczynnik.
http://www.offuj.fora.pl/index.php to mozesz spytac studentow odonosnie kierunku i takich innych

Pozdrawiam, shag
12-05-2007 09:43
luc4s Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 10

shag napisał(a):
Juliangel napisał(a):Ja tez bym miała pytanie.. Czy jest na forum ktos z Geografii na UJ.. i czy czy mógłby mi powiedziec ile mniej wiecej musze miec % aby wogóle spróbowac sie starac o miejsce na tej uczelni.. ??Bede wdzieczna za wskazówki...

na geografie na uj w tamtym roku byl prog 92 (albo 90%) z matury podstawowej chociaz moj kolega mowil, ze 92%. w tym roku w zwiazku, ze sie pisze tylko jeden poziom to wynik z rozszerzenia ma byc przemnozony przezjakis dodatkowy wspolczynnik.
http://www.offuj.fora.pl/index.php to mozesz spytac studentow odonosnie kierunku i takich innych

z odwołania można bylo się dostać od 90 pkt.

Pozdrawiam, luc4s
13-05-2007 12:16
Juliangel Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 13

Dziekuje za informacje.. mam nadzieje ze w tym roku nie bedzie tak zle... zreszta zobaczymy co bedzie...Smile pozdrawiam wszystkich..

Pozdrawiam, Juliangel
13-05-2007 22:20
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: