Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
książki na temat tego co otacza nas do okoła podczas podróży
Autor Wiadomość
kolorowakr Offline
Nieobecny

Ilość postów: 6
Reputacja: 0
książki na temat tego co otacza nas do okoła podczas podróży
Hej wszystkim!!!Smile Mam prośbę jako, czy moglibyście mi polecić jakieś książki podróżnicze a konkretniej ich autorów. Chodzi mi bardziej o następców Halika, którzy starannie opisują świat obserwowany dookoła niż (zostanę za tą wypowiedź ukamienowana, trudnoBig Grin) o pisarzy typu Kinga Choszcz (nie obrażając tej wspaniałej podróżniczki), skupiających się na własnych przeżyciach i ogólnym przebiegu podróży. Chodzi mi o autorów bardziej współczesnych lub opisujących podróże z ostatnich 50 lat. Błagam maturę mam za sobą więc proszę nie polecajcie mi Kapuścińskiego itp.Sad. Z góry serdecznie dziękuje:*:*:*:*
20-02-2011 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
GeoGrzes
Unregistered

RE: książki na temat tego co otacza nas do okoła podczas podróży
Jacek Pałkiewicz - wszystkie pozycje tego autora.
21-02-2011 08:26
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Gabi101010 Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 10
Reputacja: 0
RE: książki na temat tego co otacza nas do okoła podczas podróży
Cześć, może spodobałby się Tobie Arkady Fiedler? Często zestawia się go z Halikiem, więc powinien przypaść Tobie do gustu. Polecam też książki Wojciecha Cejrowskiego, które są dosyć „konkretne” jeśli chodzi o opisy. Na pewno znajdziesz wśród nich coś dla Ciebie, szczególnie jeśli interesujesz się Ameryką Południową. Pomimo dość specyficznych poglądów politycznych, to jako podróżnik Cejrowski nie ma sobie równych i, na szczęście, potrafi trafnie przelać na papier swoje spostrzeżenia Smile Mogę jeszcze polecić Basię Meder (na przykład „Babcia a Afryce”).

Matura z angielskiego
21-02-2012 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!