Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jastrzębia Góra
Autor Wiadomość
kinga_gie Offline
Licealista

Ilość postów: 144
Reputacja: 0
Jastrzębia Góra
Jako, że w pierwszym tygodniu sierpnia wybieram się do Jastrzębiej Góry, jeszcze nigdy tam nie byłam to mam pytanie czy mógłby ktoś napisać co tam można zobaczyć/zwiedzić ciekawego, gdyby pogoda też nie wypaliła, nie koniecznie muszą być to miejsca oblegane przez wszystkich, także też takie gdzie można się rozerwać.
Każda informacja się przydaWink

"W tej chwili jest 6.502.867.120 ludzi na świecie. Mniej więcej. Ale czasami potrzebujesz tylko jednej z nich." OTH.
25-06-2010 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
noe_83 Offline
prof. zw. dr hab. inż. GeoForum

Ilość postów: 1 069
Reputacja: 8
RE: Jastrzębia Góra
Gwiazda Północy (geografia), Rozewie (muzeum), klif (geo)...

"Nic nie przyniesie większej korzyści ludzkiemu zdrowiu oraz nie zwiększy szans na przetrwanie życia na Ziemi w tak dużym stopniu, jak ewolucja w kierunku diety wegetariańskiej."

Albert Einstein
26-06-2010 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
GeoGrzes
Unregistered

RE: Jastrzębia Góra
kinga_gie, dostałem do Ciebie PW w tej sprawie, ale nie mogłem odpisać, gdyż masz wyłączony system PW.
Wysłałem Ci email z forum z odpowiedzią na pytanie w związku z Jastrzębią Górą, więc nie będę się w temacie powtarzał Smile
12-07-2010 21:06
Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: