Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hiszpania
Autor Wiadomość
madziulik13 Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 66
Reputacja: 0
Hiszpania
w sobotę wyjedżam do Hiszpanii(Costa Brava) i mam pytanie: czy orientujecie się jakie tam są mniej więcej ceny, np. ile kosztują znaczki, pocztówki, jedzenie, itp. i w ogóle czy trudno się dogadać?

Pozdrawiam, Magda:)
19-06-2006 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
franz Offline
Licealista

Ilość postów: 182

Byłem na Costa Brava bodajże trzy lata temu i ceny były naprawdę różne.  Np. lody. Normalne, świetne, ale zwykłe lody jak sie postarasz dostaniesz za 50 EuroCentow, z tym, ze zawsze w kurortach (Lloret del Mar, Blanes, Tossa del Mar) jest taniej niż przykładowo w Barcelonie. Ale tak czy inaczej, polecam kupować jedzenie w supersamach czy supermarketach na obrzeżach miasta, małych sklepach małych nieciekawych miast albo w stacjach benzynowych. Poza tym- batony kosztuja np. 1-1.5 Euro, pocztowki jak dobrze poszukasz, dostaniesz nawet za 20 EuroCentow, niestety nic więcej nie pamiętam. Dogadać się jest latwo, Hiszpanie są sympatyczni i zazwyczaj rozumieją angielski, przynajmniej kluczowe słowa, czasem wzdychając Pollaccos, Pollaccos  8) Ale ogolnie życzę udanej wycieczki, Hiszpanię wspominam bardzo miło i jeszcze tam kiedyś wrócę ! A z ciekawości - jakie miasto ? Smile
19-06-2006 23:33
madziulik13 Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 66

Malgrat de mar ale jest jeszcze wycieczka do barcelony, blaness, tossy. dzieki na pomoc!!!

Pozdrawiam, Magda:)
20-06-2006 15:17
vicealigator Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 10
RE: Hiszpania
15-01-2009 16:15
scitenmark Offline
Student

Ilość postów: 287
vicealigator chyba jezdzimy w tesame miejsca Big GrinBig Grin

Blanes jest beznadziejne, nic tam niema ciekawego. a znaczki do PL są po 60 centow.

Pozdro, scitenmark :D
28-01-2009 00:15
tchorzyk Offline
Licealista

Ilość postów: 142
Ja sie zakochalem w Katalonii zwłaszcza w Lloret de mar i w Barcelońskich dziełach Antonio Gaudiego Wink Na Sagrade Familie móglbym patrzec godzinami
20-02-2009 16:41
Olekkk123 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
Ja również byłem w Hiszpanii i bardzo miło ją wspominam. Udało mi się zwiedzić kilka większych miast takie jak Madryt czy Barcelona. Te dwa przystanki były konieczne bo jestem kibicem piłki nożnej. Bardzo spodobał mi się tamtejszy klimat i architektura. Gorąco polecam podróż do Hiszpanii.
11-09-2017 10:29
Wątek zamknięty 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: