Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gp na UAM Poznan
Autor Wiadomość
Elewina1 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
Reputacja: 0
gp na UAM Poznan
Witam! Zamierzam wybrać się na gospodarkę przestrzenna na UAM. Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tych studiów ? Chodzi mi o II stopnia. Wink
03-07-2013 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Brodson Offline
Nieobecny

Ilość postów: 4
RE: gp na UAM Poznan
A co robiłaś na pierwszym stopniu?

Kiedy miałem problem z podatkami, znalazłem tą stronę: http://moj-podatek.com.pl/ - dzięki niej już moje problemy zniknęły.
03-07-2013 12:57
Urban007 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 7
Też tam się tam wybieram, tyle że na studia inżynierskie I stopnia. Z tego co wiem to dużo zależy od tego co studiowałaś wcześniej i jaki charakter/specjalność będą miały twoje studia. Bo GP na różnych uczelniach, a nawet w obrębie uczelni ale na innych wydziałach to całkiem co innego. Jeżeli będą miały charakter bardziej społeczno-ekonomiczny, a ty skończyłaś np. administrację, ekonomię, europeistykę, stosunki międzynarodowe, turystykę, (może politologię) to będą to dla ciebie odpowiednie studia. Jeżeli będą miały charakter stricte przyrodniczy, to najlepiej abyś była absolwentką ochrony środowiska, geografii, geoinformacjii itd. Natomiast jeżeli głównie wiążą się z urbanistyką i planowaniem, to radę na kierunku dadzą sobie jedynie absolwenci GP oraz architektury i urbanistyki, architektury krajobrazu itd.
GP jest dobrym, ciekawym uzupełnieniem do np. dialogu społecznego lub mediacji i negocjacji.
03-07-2013 15:40
Elewina1 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 2
uuuu... ja jestem po geografii studiowałam na UWr. Bardzo spodobała mi się specjalizacja gospodarka przestrzenna. Miałam na studiach nawet taki przedmiot oraz planowanie przestrzenne. Z tego co wiem po geografii można iść na gospodarkę przestrzenna. Wiadomo łatwiej mają ci co 3 bądz 4 lata ją studiowali. W ogóle chciałam wiedzieć jaka atmosfera jest na zaocznych, jak z dziekanatem czy wszystko można bez problemu załatwić i jest ogólnie porządek. Zrezygnowałam z UWr bo mnie zawiódł - jeden wielki bajzel- to moje zdanie.
01-08-2013 10:27
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!