Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fizyka czy geografia
Autor Wiadomość
kaka07 Offline
Uczeń

Ilość postów: 32
Reputacja: 1
Fizyka czy geografia
Od jakiegos czasu przeżywam kryzys dotyczący mojej przyszłości. Z początku myślałem o studiach ekonomicznych. Pomysł ten jednak szybko porzuciłem. Obecnie zastanawiam się między politechniką (obowiązkowa fizyka) a geografia (pasja). Ciężko jest łączyć tak odmienne przedmioty. Obecnie jestem w drugiej klasie LO. Do matury więc jest czas... Dwa razy startowałem w OGIN. W tym roku czekam czy dostane sie do finału.

Nasuwa mi się jednak pytanie czy warto iść za potrzebami rynkowymi (inżynierowie) czy poświęcić się geografiii. Co moge studiować związanego z geografią? I czy perspektywy na życie są optymistyczne po takich kierunkach?

Gorąco pozdrawiam
09-02-2007 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
carloska69 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 9
Reputacja: 0

Z tego co wiem to na 1 roku geografii jest fizyka więc te przedmioty nie wykluczają się aż tak bardzo... A co do wyboru studiow to ja raczej kierowałabym się powołaniem a nie tym gdzie więcej zarobie czy co się bardziej opłaca,ale to już chyba kwestia jak dla kogo ważna jest kasa...

Pozdrawiam, carloska69
10-02-2007 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!