Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy warto spróbować swoich sił w Olimpiadzie?
Autor Wiadomość
mama22 Offline
Nieobecny

Ilość postów: 6
Reputacja: 0
Czy warto spróbować swoich sił w Olimpiadzie?
Pytanie jak w temacie. Proszę o radę, odnośnie startowania w Olimpiadzie Geograficznej na poziomie licealnym..
Czy osiągając w testach na geozone 65-70% punktów z quizów, mając 4+ z geografii (program rozszerzony Liceum), będąc w 1LO, warto spróbować swoich sił w OG ? Do następnej ponad 6miesięcy, mam już zakupione Vademecum Maturalne i Zadania Na Mapach Kartogr. i tak myśle, czy warto spróbować (nie ukrywam, że lubie geografię ) )..
Osoby uczestniczące w OG- Na ile przed Olimp. Geograf. zaczęliście poważnie się "edukować" ?

Pozdrawiam, mama22
18-01-2007 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
memoria Offline
Licealista

Ilość postów: 117

ja jestem w pierwszej klasie. nie licze na to, że przejde nawet do ustnego, potrzebuje tylko 30% pkt żeby w przyszłym roku darowac sobie pisanie tej cholernej pracy pierwszoetapowej. Geografia to moje największe hobby odkąd pamietam. na olimpiade nie ucze si eprawie w ogóle, bo ja nie umiem sie tak uczyc geografii. Moge tylko usiąść i z nudów poczytac jakas ksiażke czy pooglądac mapy Big Grin Olimpiady nie traktuje jako przepustke na studia bo sadze, ze i tak każdy, komu naprawde bedzie zależec to mature spokojnie napisze na 90% i sie odstanie gdzie chce.
Ja próbuje z czystej pasji. I polecam spróbować, bo podobno masa śmiechu jest i fajnych ludzi mozna poznac.

Pozdrawiam, memoria
18-01-2007 21:10
draco Offline
Student

Ilość postów: 345

Zawsze warto spróbować. Widzę mnóstwo zalet w startowaniu w OG. Od dobrej zabawy poprzez zwolnienie z matury do poznania drugiej połówki. Też myślałem, że nie umiem się uczyć geografii, ale jak przyszło co do czego, to się także nauczyłem uczyć, co się ogromnie w życiu przydaje.

Koło Młodych Geografów Oddziału Olimpijskiego Polskiego Towarzystwa Geograficznego
19-01-2007 00:29
Bartus Offline
Student

Ilość postów: 613

ja sie zaczalem edukowac do 20 listopada Smile bo wtedy otrzymalem wyniki Smile , warto Smile bo Indexy czekaj Wink
19-01-2007 08:30
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!