Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co po zawale?
Autor Wiadomość
Gollum Offline
Licealista

Ilość postów: 193
Reputacja: 3
Co po zawale?
Miałem opracowane co do dnia wakacje: Jaśliska-j. Plitvickie-Dubrovnik-Velipoje (Albania), stamtąd wypady do Czarnogóry (Durmitor, Bodva, Kotor, Stary Bar itp) i oczywiście po północnej Albanii (Szkodra, Kruja, Lezha, Shengjin, Tamare itp), po dwóch tygodniach z powrotem do domu przez Macedonię (Bo z Kosowa do Serbii nie wpuszczą), Serbię, Węgry i Słowację.
Nagle piekielny ból; coś od środka rozsadza płuca, pogotowie, oddział ratunkowy, kardiologia - zawał. W szpitalu poleżę do końca tygodnia. I szlag trafił wakacje, na które rodzina ostrzyła sobie zęby. za rok, jeśli będę grzeczny to i owszem. W tym roku mam zakaz spędzania lata w górach i tropikach.
Myslę o Bornholmie (dobra sieć ścieżek rowerowych, a musze się ruszać, i nie za gorąco) i państwach bałtyckich.
A moze znacie jakies miejsca w Polsce, gzie mozna po gęstej sieci scieżewk spokojnie (jak ja tego nie cierpię, ale cóż, zycie ważniejsze...) popedałować i od czasu do czasu rodzina mogła się zamoczyć w wodzie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2010 15:33 przez Gollum. Edit Reason: N/A)
05-05-2010 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
radek_3131 Offline
Licealista

Ilość postów: 165
Reputacja: 5
RE: Co po zawale?
Gęstej sieci ścieżek rowerowych to nie znajdziesz u nas w Polsce. Ale jeżeli chodzi o turystykę rowerową to polecam Góry Świętokrzyskie. Co prawda wysokie nie są, ale można w nich spotkać sporo rowerzystów. Szlaki rowerowe są ciekawe. A pochlupać się można w jakimś jeziorze.

[Obrazek: u3659y2011v3.gif]
05-05-2010 16:09
luca Offline
Nie wiadomo za bardzo co tu robi...

Ilość postów: 2 070
Reputacja: 5
Chyba Bornholm będzie najlepszą opcją, chyba że sam półwysep Jutlandzki, albo północne, nadmorskie Niemcy.

[Obrazek: 17ac737c128460c1.gif]
10-05-2010 22:38
Gollum Offline
Licealista

Ilość postów: 193
Reputacja: 3
I Holandia. I wszstko za zblizoną cenę, wliczając w to Polskę. Najdroższe są kraje bałtyckie i Polska. W drogim zachozie znaleźć cos tańszego niż w Polsce - żaden problem.
Chyba jednak skończy sie tak, że rodzina będzie czatowac na jakieś last minute i pojedzie na tydzień gdzieź nad ciepłe morze i będzie ją szlag trafiał, bo trase z hotelu na basen i z powrotem to oni sa w stanie wytrzymać raz, a nie kilka razy dzienie przez tydzień, a ja potem wybiorę się do sanatorium - jak to żona określa - na dzikie baby Wink
22-05-2010 13:12
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: