Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bułgaria a Czarnogóra
Autor Wiadomość
mleczna_krowa Offline
Przedszkolak

Ilość postów: 12
Reputacja: 0
Bułgaria a Czarnogóra
Chciałam wybrać się we wrześniu w dwie osoby na zorganizowaną wycieczkę. Pod uwagę bierzemy właśnie Bułgarię i Czarnogórę, ale nie możemy się zdecydować dlatego proszę Was o pomoc.

Po odrzuceniu wielu ofert rozważamy dwie opcje: NESEBER oraz BUDVĘ.

Mam kilka pytań:
1. Szukamy miejsca, gdzie możemy pospacerować, pozwiedzać, ewentualnie zorganizować sobie samodzielny wypad gdzieś w ciekawą okolicę. Nie chcemy nastawiać się tylko i wyłącznie na plażowanie.
2. Uniknąć przesytu placów budowy, ogromnej ilości turystów itp (wiadomo, że w kurortach o to ciężko, ale żeby nie było to zjawiskiem na bardzo szeroką skalę).
3. Gdybyście mogli napisać coś o cenach na miejscu, ważnych poradach, wskazówkach, odczuciach.
4. Jak z pogodą we wrześniu? Czy 14 dniowy wyjazd np. od 6 września może być atrakcyjniejszy od takiego np 19 września?
Wiadomo pogody nikt nie gwarantuje, ale może jednak jest jakaś reguła.

Z góry dziękuję za pomoc Wink

Pozdrawiam, mleczna_krowa
18-08-2009 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
snaakee Offline
Administrator

Ilość postów: 1 713
Reputacja: 5
RE: Bułgaria a Czarnogóra
Ja mogę powtórzyć jedynie obiegową opinię, że Bułgaria to kurort Złote Piaski i nic więcej. Zdecydowanie wybrałbym Czarnogórę, bo może się to wiązać z ciekawą opcją dojazdu i ewentualnym odwiedzeniem innych krajów w okolicy.

Jedyna zaleta Bułgarii jest taka, że można sobie skoczyć na wariata do Stambułu na dzień lub dwa.

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
23-08-2009 09:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Gollum Offline
Licealista

Ilość postów: 193
Reputacja: 3
RE: Bułgaria a Czarnogóra
Obiegowa opinia odwrócona na druga stronę i masz piekny kraj, pod watunkiem, że będziesz unikać Złotych Piasków i tym podobnych grajdołów.
Masz potężne góry Pirin, Riła, skałki koło Melnika, twierdzę w Widyniu, róże w Kazanłyku, Rilski Monastyr, Nesebyr, Rusenski Łom, Sofia - tyle mi się z głowy udało zebrać.
Czarnogóra też nie jest zła; znajomi byli w tym roku i są zadowoleni. Przede wszystkim z tego, że wydali mniej niż ja w Chorwacji, ale także dlatego, że trochę połazili. Ale i ona warta jest grzechu. Też strzelam z głowy: zatoka Kotorska, Durmitor, Biograd, j. Szkoderskie, Tara
15-10-2009 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: