Pokaż nowe posty | Oznacz wszystkie jako przeczytane | Szukaj
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admin pozdrawia z Moskwy
Autor Wiadomość
snaakee Offline
Administrator

Ilość postów: 1 713
Reputacja: 5
Admin pozdrawia z Moskwy
Witam wszystkich serdecznie i przesylam gorace pozdrowienia z Moskwy. Bede tu przez miesiac, dlatego moja wladza nad serwisem bedzie w tym czasie organiczona. na szczescie nad wszystkim czuwa Nowaker, wiec w razie czego pilne pytania przesylajcie do niego. Moskwa jest pieknym, ale tez niesamowicie duzym miastem. Pelne przepychu zabytki przeplataja sie z kolosalnymi wiezowcami (bloki mieszkalne w Moskwie sa niemal takiej wysokosci jak nasze wiezowce biurowe).

Mieszanka etniczna jest tez wybuchowa, duzo jest obcokrajowcow. Fotki i wiecej wrazen przesle w najblizszym mozliwym czasie. Tymczasem jeszcze raz pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia.

Btw. Powrot za miesiac, wiec nie rozrabiajcie za bardzo na forum w tym czasie Wink.

pozdrawiam,
GeoZone.pl - serwis geograficzny
28-08-2006 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Krzycza Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 52
Reputacja: 0

Czekam na relacje... wink

Może znajdziesz czas także na odwiedzenie Sankt Petersburga...? "Czerwoną strzałą"(pewnie wiesz, o czym mówię) podróż trwa bodaj około 4 godziny, a jakie luksusy... Choć Moskwa na miesiąc to nie jest zapewne tak wiele czasu, przynajmniej takie wrażenie ma się w trzystuletnim(a nie jak Moskwa blisko 870 letnim) i 5-milionowym(a nie ponad-10-milionowym)... A i na pewno natrafiłeś też na obchody urodzin na początku września goroda.

Petersburg miałem nieraz okazję dobrze poznać i mam nadzieję, że Moskwa spodoba Ci się na równi, jak mi "północna stolica". Bo to nie tylko Kreml, Arbat i matrioszki...
09-09-2006 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
snaakee Offline
Administrator

Z Petersburga wrocilem dzisiaj rano. Jest zdecydowanie bardziej europejski i bardziej spokojny od swojej starszej siostry Moskwy. Chyba bardziej mi sie spodobal niz Moskwa. No i ta polityka wladz - do Ernitazu wszedlem za darmo Wink. Poza tym jezeli ktos bedzie i trafi mu sie ladna pogoda, warto pojechac na fontanny do Petergofa. Pozdrawiam Smile

pozdrawiam,
12-09-2006 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Krzycza Offline
Gimnazjalista

Ilość postów: 52
Reputacja: 0

A próbowąłeś wchodzić do atrakcji mówiąc po rosyjsku? To niezbyt moralne, ale w takim przypadku płaci się tyle co Rosjanin Smile Tyle że trzeba uważać, więc stanowczo nie polecam!
O tak Peterhof, Carskie Sioło i Ermitaż to podstawa! Bursztynowa Komnata...

Zapraszam na stronkę: Petersburg.ovh.org(zresztą moją wink )

Pozdrowionka, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę takiej wycieczki...
13-09-2006 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
snaakee Offline
Administrator

W takim razie obiecuje podzielic sie zdjeciami z Petersburga Smile. Poniewaz jestem do konca wrzesnia studentem Uniwersytetu Puszkina, wiec mam legitymacje rosyjska. Jezeli panie w kasie nie sa zbyt zorientowane, to wchodze za darmo. teoretycznie studentem uczelni rosyjskiej jest sie, jezeli sie wyjezdza na dluzszy okres niz miesiac. Podobno Puszkin ma umowe z muzeami na traktowanie studentow zagranicznych 1-miesiecznych tak, jak rosyjskich, ale w praktyce wiekszosc placowek nic sobie z tej umowy nie robi. 2-3 razy udalo mi sie przekonac pania w kasie do udzielenia mi znizki takiej, jaka przysluguje rosyjskim studentom.
pozdrawiam.

pozdrawiam,
16-09-2006 21:33
Odpowiedz 

Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie? Nie zapomnij podziękować :). Wystaw ocenę w gwiazdkach!

Skocz do: